"... Моя любове! Я перед тобою..."

У нашому ліцеї існує добра традиція: на день Святого Валентина запрошувати поетів. Так і цього року літературна вітальна гостинно запросила усіх шанувальників поезії та поетів-початківців на зустріч з миколаївським поетом Аркадієм Суровим.

Ліцеїсти читали вірші російських, українських та західноєвропейських поетів про кохання, співали романси, презентували власні твори. Декламуванням віршів  вразили присутніх Плисюк Надія (11-Б), Коваль Софія (9-А), Пастух Ольга (11-А), Нікіфоров Денис (10-А). Власну поезію кохання представили Ульянова Олена (11-А), Марциненко Катерина (11-А), Каламурза Вікторія (9-А) та Камакіна Олеся (10-А).

Потім слухали вірші про кохання, літо та весну, смерть, які захоплено читав наш гість. Учні були вражені образами творів митця, його ораторською майстерністю. Аркадій Суров щиро відповідав на запитання учнів про таємниці творчості, витоки натхнення.

Ця зустріч залишила незабутні враження в усіх присутніх, посилила святковий настрій, який панував у цей день.

"... Моя любове! Я перед тобою..."     "... Моя любове! Я перед тобою..."     "... Моя любове! Я перед тобою..."

"... Моя любове! Я перед тобою..."   "... Моя любове! Я перед тобою..."   "... Моя любове! Я перед тобою..."

"... Моя любове! Я перед тобою..."   "... Моя любове! Я перед тобою..."
  "... Моя любове! Я перед тобою..."