Школа - територія культурного життя

Ліцей у цьому навчальному році бере участь у міському проекті «Школа-територія культурного життя», і вже в рамках проекту були проведені заходи:

·         Оновлено оформлення культурних зон;

·         Відвідали виставку картин в галереї на Спаській;

·         В учнівських колективах пройшли майстер-класи з класичного бального танцю;

·         Проведено осінній бал, на якому було представлено 7 бальних танців і всі бажаючи долучитися до їх виконання;

Учні 8-10 класів представили свої роботи до фотовиставки «Барви осені».

В ліцеї вже стали традиціями культурні заходи: літературні вітання за участю миколаївських поетів, виставки картин  миколаївських художників (так двічі проходила виставка О.Л.Покосенка «Старий Миколаїв» і двічі вистава  плакатів О.Л.Покосенка  на воєнну тематику,а також виставка гобеленів Інни Черкесової та Ради Вронської .На ліцейській сцені виступали колективи:  ансамбль «Поющее крыло», народний театр М.Троянова з постановою «Мічман Даль», тощо. Стіни ліцею прикрашають дві картини О.Л.Покосенка (особистий подарунок ліцею) і гобелен Р.Вронської  «Ольвійські мотиви».( В актовій залі для експозиції картин облаштовані спеціальні кріплення). 15 листопада в ліцеї відбувся майстер-клас для усіх учнів 9-Б  з малювання на тему «Графіка». Його провели художники «Артландії».

В рамках проекту Школа - територія  культурного життя в  Миколаївському юридичному ліцею відбулась зустріч з художником - ілюстратором , автором серії листівок Миколаїв патріотичний Світланою Чебановою. В невимушеній атмосфері відбулось цікаве  живе спілкування.

Презентація проекту "Шкільне кафе замість їдальні"