Результати МАН

11.05.2022

Результати олімпіад

11.05.2022

Всеукраїнський онлайн-флешмоб

8 лютого 2022

 

 


Реєстрація на ЗНО

01.02.2022

 

До уваги УЧНІВ та БАТЬКІВ учнів 11-х класів! Нагадую : з 01.02.2022 розпочалася реєстрація на ЗНО! На консультації ми обговорювали, що на цей час вже всі з Вас мали визначитися з предметами, щоб вчасно зареєсруватися, підготувати пакет документів та здати його в ліцей для відправки до ХРЦОЯО. Прошу до 14 лютого зареєструватися на ЗНО - сайт Українського центру оцінювання якості освіти https://testportal.gov.ua/ (обов.язково перевірити по буквам правильність записів у картці) та надати у файлі необхідні документи класним керівникам: 1)реєстраційну картку, яку Ви отримаєте під час реєстрації та роздрукуєте на принтері 2) ОДНУ(змінилися правила в кінці січня) фотокартку 3х4(НОВУ - не з дитячого садочку) , 3) якісну ксерокопію паспорту. В ліцеї ці документи ретельно перевіряються ще декілька раз, з.ясовуються проблемні питання і до кінця тижня (до 18 лютого - щоб був час вирішити питання, якщо будуть проблеми з відправленими документами ) документи відправляються до Херсонського РЦОЯО. Прошу відповідально підійти до вирішення даного питання, адже це в Ваших інтересах !!! Дякую за розуміння !!!

Звіт до декади ММО

25.01.2022

Абітурієнти з тимчасово окупованих територій

16.12.2021

Що? Де? Коли? 2021

26.11.2021

У клубі " Знатоків" Миколаївського юридичного ліцею відбулася перша гра "Що? Де? Коли?" сезону 2021-2022, присвячена природничо-математичній тематиці, в рамках декади межпредметного методичного об'єднання. Проти 9 учнів грали 9 учителів. Кращим гравцем з числа ліцеїстів обрано Зубкова Володимира. Але у запеклій боротьбі перемогла команда вчителів з рахунком 6:4.


Ділова гра - ЗНО

19.11.2021

 19 листопада, в ліцеї відбулася ділова гра "ЗНО - 2022. Математика", під час якої учні ознайомилися з процедурою проведення ЗНО та з правилами поведінки на пунктах тестування.

Все було по-справжньому: і перевірка документів, і технічна перерва, і виконання тестових завдань, і отримання результатів за 200 бальною шкалою.

Учні, їхні батьки та вчителі отримали інформацію (за 12-бальною шкалою) про рівень готовності учнів до ЗНО з математики для планування подальшої роботи з даного питання.

 

Разом ми сила!!!

 


Місяць цифрової грамотності

з 1 по 30 листопада 2021 року Міністерство цифрової трансформації України проводить інформаційну кампанію «Місяць цифрової грамотності». Ця ініціатива реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації «Дія. Цифрова освіта». Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.

У рамках проведення Місяця цифрової грамотності  запрошуємо всіх учасників освітнього процесу  ліцею долучитися до активностей, зокрема щодо:

- ознайомлення з платформами «Дія. Цифрова освіта» та «Всеукраїнська Школа Онлайн» (https://lms.e-school.net.ua/);

<!--[if !supportLists]-->-       <!--[endif]-->перегляду освітніх серіалів: «Основи кібергігієни», «Кіберняні», «Обережно! Кібершахраї», «Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», «Як громаді стати цифровою», «Електронний підпис»  та обговорення їх змісту в сімях, класах, педагогічному колективі

<!--[if !supportLists]-->-       <!--[endif]-->обговорення на педагогічній раді питання «Про можливості платформи «Всеукраїнська Школа Онлайн»   для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання»  (більшість учителів використовують цю платформу в своїй роботі).

<!--[if !supportLists]-->-       <!--[endif]-->реєстрації учнів на платформі «Всеукраїнська Школа Онлайн»

<!--[if !supportLists]-->-       <!--[endif]-->створення учнями 11-х класів відеороликів  на тему «Інформаційна безпека»


Самооцінювання якості освітньої діяльності ліцею в 2020-2021

11.08.2021