День Безпечного Інтернету

09.02.2021

День Безпечного Інтернету

Сьогодня, 9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом  для найкращого Інтернету”.

В нашому ліцеї цього року  до  ДЕНЯ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ були проведені такі заходи:

<!--[if !supportLists]-->1)    <!--[endif]-->Єдиний онлайн-урок «Кібербезпека для учнів 8-11 класів» за участю  працівника управління патрульної поліції м. Миколаєва  Павлової Анни Анатоліївни, на якому було розглянуто основні питання  безпеки учнів в Інтернеті, зокрема,  щодо захисту персональних даних , правової  та безпечної поведінки в віртуальному просторі.

<!--[if !supportLists]-->2)    <!--[endif]-->Тестування учнів з метою визначення ступеня  безпечності своєї поведінки в цифровому світі, узагальнення результатів тестування кожного учня, з’ясування проблемних питань для конкретного учня.

<!--[if !supportLists]-->3)    <!--[endif]-->Перегляд відеороликів  з окремих питань безпеки в Інтернеті, в тому числі і тих, які створювали учні ліцею на уроках інформатики за власними сценаріями.

ЗАКЛИКАЄМО ВСІХ! ПРИЄДНУЙТЕСЬ!!!

КРОКУЄМО РАЗОМ ДО БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ !!!

Що? Де? Коли?

26.11.2020

Сьогодні відбулася гра «Що?Де?Колиз природничих наук. Після трьох раундів перемогли учні з рахунком 6:3! Активнішим гравцем визнано капітана команди - Пятницького Володимира. А найкращим питанням за думкою гравців було : «Навесні лисиця іноді підіймається на задні лапи й починає так рухатися,ніби танцює. Який танець виконує лисиця?» - запитувала Валентина Анатоліївна.

Зустріч з науковцем

24.11.2020

У рамках традиційних зустрічей з науковцями, які бути започатковані вчителем історії
Варшавською М.Ю.,23 листопада консультації для учнів, які пишуть курсові роботи з історії, провела кандидат історичних наук Господаренко О.В.

Оксана Володимирівна надала учням рекомендації щодо роботи з першоджерелами та відповіла на їхні запитання.

Зустріч була цікаво і корисною для здобувачів освіти і всіх присутніх. Дякуємо!

Урядова консультаційна лінія

23.11.2020

Управління освіти Миколаївської міської ради надсилає до відома та врахування в роботі лист департаменту соціального захисту наслення Миколаївської обласної державної адміністрації від 23.10.2020 №2292-014-25 "Про створення цілодобової безкошттовної державної консультаційної лінії щодо безпеки дітей в інтернеті".

Департамент соціального захисту населення Миколаївської обласної адміністрації на виконання листа Уповноваженого Президента України з прав дитини від 01.10.2020 №15/3-07/1686 повідомляє, що за даними світового огляду діти в період карантину стали проводити більше часу в Інтернеті, у зв'язку з чим підвищилася кількість випадків булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в Інтернеті збільшилася вдвічі.

З метою реагування на подібні випадки, Урядом створено цілодобову безкоштовну державну консультаційну лінію за номером 1545 (далі обрати 3) щодо безпеки дітей в Інтернеті, на яку можуть звернутися діти, батьки та спеціалісти, що працюють з дітьми.

Онлайн конференція

20.11.2020

19-20 листопада учні та вчителі ліцею стали учасниками онлайн-конференції з міжнародною участю «Впровадження комплексної сексуальної освіти і принципів гендерної рівності в Україні 21-століття».

Призери І етапу

Чадова А. А.

Вітаємо

10.11.2020

Вітаємо лауреатів Міжнародного фестивалю дитячої творчості "Золотий лелека"!

Бахметову Дар'ю

Уварова Нікіту

Полякова Микиту

Маковського Леоніда

Радіодиктант національної єдності

09.11.2020

Всією ліцейською громадою долучилися до написання ХХ ювілейного Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

"Мова росте елементарно, разом з душею народу" Іван Франко

Навчаємось онлайн

03.11.2020

Дистанційне навчання в дії !!!

В Миколаївському юридичному ліцеї

забезпечене проведення усіх навчальних занять у 8-11 класах синхронно, відповідно до розкладу, розміщеному на сайті ліцею. Педагогічні працівники забезпечені необхідним методичним та технічним оснащенням для проведення уроків. Використовуємо електронні освітні платформи, онлайн сервіси та інструменти, за допомогою яких організовується освітній процес під час дистанційного навчання (усі засоби Google, Zoom, Skype)

Відкриваємо дистанційку бадьоро!

02.11.2020

Раз, два, три, чотири,

"дистанційку" ми відкрили.

Саме з такої лічилочки розпочався сьогоднішній ранок в учнів Миколаївського юридичного ліцею. Учитель фізкультури Дзюбан Оксана Володимирівна підготувала для всіх ранкову руханку, яку учні мали змогу зробити вранці перед початком дистанційних занять. Тож на позитиві, усміхнені та бадьорі ліцеїсти синхронно працювали в ZOOM відповідно до розкладу уроків.