Діти - життя квіти

08.06.2018

У п′ятницю, 8 червня, о 16:00 в Миколаївському юридичному ліцеї пройшло урочисте вручення свідоцтв про базову середню освіту дев′ятикласникам.

      У файно прикрашеній залі зібралися вчителі, учні та їхні родичі. Захід  розпочався під гаслом «Діти – життя квіти». Бурхливими оплесками присутні зустрічали вишуканих і примхливих, завжди усміхнених та ніжних «квіток» 9-х класів зі своїми «квіткарками». З привітальним словом звернулася до всіх «дбайлива господарка квіткової оранжереї» Тамара Володимирівна Парамонова. Директор ліцею побажала випускникам щоденно зростати та яскраво розквітати. До символічного ритуалу вдалися у своєму виступі класні керівники – Олена Аркадіївна Буханець (9-А) і Наталя Олексіївна Леонова (9-Б). Вони підготували для своїх класів квітки-семибарвиці. Учні зацікавлено відривали пелюстки із передбаченням і повторювали: «Лети, лети, пелюстко…». Це була дуже захоплююча та зворушлива мить. Звертаючись до винуватців свята, не могли стримати сліз і батьки – «почесний садівник» Олександр Анатолійович Матвійчук і «талановита садівниця» Лілія Миколаївна Куть.

       Вручення свідоцтв випускникам відбувалося за номінаціями: «Екзотичні квіти», «Казкові квіти», «Декоративні квіти», «Духмяні квіти», «Рідкісні квіти» та «Лікарські квіти». Дев′ятикласники вирішили відзначити і вчителів ліцею за вагомий внесок у догляд і піклування про підростаюче «квіткове покоління» і присвоїв їм почесні титули.

       Протягом вечора дев′ятикласники вражали талановитими виступами: показували сценку (Назар Семененко, Світлана Кутняк), співали (Єлизавета Бабій, Євгенія Матвійчук, Катерина Помазунова), танцювали (Олеся Шевченко, Марія Долгополова, Ігор Полянський, Анатолій Петренко), читали поезії (Ніна Агєєва, Владислав Куть, Євгенія Матвійчук), грали на музичних інструментах (Ірина Середа, Аарон Немнонов). Несподіваним, але приємним сюрпризом для всіх стала пісня найспівочішого вчителя фізкультури Олени Василівни Горохової. Усі гучно аплодували та активно підтанцьовували.

       Наостанок ведучі вечора Ксенія Новікова та Артем Мусоров пообіцяли присутнім «огортати незрівнянними пахощами, радувати очі розмаїттям барв, щодня дарувати задоволення, плекати приємні спогади та залишатися у ваших серцях».


Декада ММО

05.06.2018

 

 


Звітна коференція директора

04.06.2018

 

Звіт директора Миколаївського юридичного ліцею Парамонової Т.В. перед педагогічним колективом                                         і громадськістю

У понеділок, 4 червня, у Миколаївському юридичному ліцеї пройшла звітна конференція директора закладу Тамари Володимирівни Парамонової.

    На заході були присутні: депутат Миколаївської міської ради Наталя Іванівна Манзюк, учителі, батьки та учні ліцею.

      Тамара Володимирівна виступила з доповіддю про стан навчально-виховної діяльності Миколаївського юридичного ліцею за 2017-2018 н.р.. Заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Вікторівна Борисовець розповіла про досягнення ліцеїстів в олімпіадах, турнірах і конкурсах різних рівнів, Малій академії наук. Результати позаурочної роботи з історії, спрямованої на громадянське виховання учнів, презентувала вчитель історії Майя Юхимівна Варшавська. Майя Юхимівна відзначила найактивніших ліцеїстів і закликала батьків до співпраці. З теплими відгуками про активну та плідну роботу ліцею виступила Наталя Іванівна Манзюк.

      Наостанок зі словами подяки звернулися до директора представники вчительського, батьківського та учнівського колективів. Відкритим голосуванням роботу директора ліцею Парамонової Т.В. одноголосно визнали «задовільною із заохоченням» .


Мовний табір

29.05-02.06

Англомовний табір «SummerTime»

 в Миколаївському юридичному ліцеї

Канікули для учнів восьмого класу розпочалися з  тижня веселощів та корисних справ щодо удосконалення навичок спілкування англійською мовою.

До нас приєдналися ініціативні та завзяті  волонтери ЧНУ імені Петра Могили – Щербина Аліна, Демираки Анастасія, Бугайова Марина, Алієва Фаміла та Аріповська Вікторія.

Табір працював лише п'ять днів ( з 29.05 по 02.06) , але  скільки вражень залишилося! Створення колажів, тімбілдінг, пісенне коло, історичні посиденьки, квест у краєзнавчому музеї, галявина зоологічних цікавинок,  екологічний проект, конкурс екологічних слоганів, акція «Зробимо улюблену галявину в лісі чистою», конкурс костюмованих  міні-вистав….

А в останній день – похід на катері. Море позитиву та прагнення вдосконалюватися  в англійській – такий підсумок наших табірних зустрічей!

 

                                                                                          Прес-центр ліцею


Концерт у шпиталі

16.05.2018 

 

     У середу, 16 травня учні Миколаївського юридичного ліцею разом із учителями Ларисою Григорівною Тараненко та Ганною Сергіївною Кутир відвідали бійців у воєнному шпиталі м. Миколаєва.

    Ліцеїсти підготували для медичних працівників шпиталю та солдатів міні-концерт, в якому представили свої таланти: привітальна пісня від дівочого тріо (Сабріна Алко – 10-А, Аліна Б′ялік – 10-Б, Ольга Білецька – 11-А); сольні композиції дівчат про добро, любов, мир, Україну; чуттєві танці від Марії Липи (11-А), хіти різних часів під гітару від Ольги Білецької, запальні рухи від Олесі Шевченко (9-А), Анни Мілякіної та Анастасії Нянько (8-А). Наостанок ведучі (Вадим Кравцов і Олег Ксьонжик) подякували бійцям: «Дякуємо вам за мужність і стійкість, за надію у світле майбутнє нашої країни!.. Ви – наші герої! Ми пишаємося вами, ми з вами!» Глядачі подякували за концерт і зізналися, що нам вдалося підняти їх настрій і бойовий дух. Ліцеїсти подарували бійцям ляльки-обереги, виготовлені власноруч, та солодощі для декількох відділень.  

     Дякуємо всім, хто взяв участь у цій добрій справі!


Звітні збори Учнівської ради

16.05.2018

 

У середу, 16 травня, в Миколаївському юридичному ліцеї відбулися звітні збори учнівського самоврядування.

Голова Учнівської Ради Дмитро Комаров та голови комісій  розповів про свою роботу протягом ІІ семестру та визначив завдання на наступний навчальний рік. Голови комісій (Соф'я Горохова, Аліна Б'ялік, Єгор Волощук, Анна Акулович, Марія Кучеренко) відзначили успіхи в навчанні, спорті, організації дозвілля та поширенні інформації, а також вказали на певні недоліки. Присутні уважно слухали та ставили питання до Учнівської Ради. Директор ліцею Тамара Володимирівна Парамонова проаналізувала роботу ліцеїстів і роз'яснила спірні робочі питання. 

У цьому семестрі звіт учнівського самоврядування ліцею показав, що більшість проведених заходів було реалізовано з ініціативи самих учнів. Сподіваємось, в наступному навчальному році учнівська ініціативність зростатиме!


Екскурсія до обсерваторії

16.05.2018

 

У середу, 16 травня, учні юридичного ліцею завітали на День відкритих дверей до Миколаївської обсерваторії. 

Одинадцятикласники познайомились з сучасними методами астрономічних досліджень, надбаннями миколаївських вчених, сучасним станом вивчення проблеми астероїдної небезпеки.

Дякуємо співробітникам обсерваторії за організацію заходу!


Науково-практична конференція

11.05.2018

 

   У пятницю, 11 травня, в Миколаївському юридичному ліцеї пройшла науково-практична конференція, на якій були представлені результати  дослідницьких робіт. Участь у ній взяли учні та вчителі ліцею, запрошені гості.

   Розпочався захід зі слова директора ліцею Тамари Володимирівни Парамонової. Директор ознайомила всіх із програмою конференції та наголосила на значенні курсу «Теорія і методи наукових досліджень» для навчання у вищих навчальних закладах і майбутньої професійної діяльності кожного ліцеїста. Також заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Вікторівна Борисовець відзначила ліцеїстів, які посіли призові місця в різноманітних інтелектуальних змаганнях. Присутні привітали переможців бурхливими оплесками.

У ході конференції зі своїми науковими роботами виступили:

 

  • Світлана Перебийніс, представник Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини, магістр права, випускниця ліцею 2012 – «Конституційно-правові засади права людини на життя»;
  • Юліана Сушко, учениця 11-А класу, член Малої академії наук –«Конституційно-правовий захист прав закордонних українців в умовах інтеграції України до європейської спільноти»;
  • Анна Шилюк, учениця 11-А класу – «Сучасні проблеми культури українського мовлення»;
  • Юлія Паскаль, студентка П-23-30 – «Судова реформа в Україні: огляд основних змін»;
  • Маряна Бєлякова – ««Конституція» Пилипа Орлика – історико-правова пам′ятка XVIII століття».

 

   Ліцеїсти зацікавлено слухали доповідачів і ставили питання.

 

   Наостанок викладач курсу «Теорія і методи наукових досліджень» Олена Володимирівна Каплій звернулася до присутніх із закликом щоденно прислухатися до своїх бажань і докладати зусиль для їх досягнення.


Концерт до Дня пам'яті та примирення

08.05.2018


   У вівторок, 8 травня, в Миколаївському юридичному ліцеї відбувся концерт Миколаївської обласної філармонії, присвячений Дню пам′яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

   Під звуки естрадного ансамблю “Art colors band” солісти філармонії виконали пісні воєнних часів та сучасні патріотичні: «Коли припиняться бої», «На безымянной высоте» (Геннадій Шульгін), «Солдат України», «Мальви», «Україна – це ми» (Ольга Маркова), «Синий платочек», «Ты же выжил солдат» (Катерина Лебедєва), «Идёт солдат по городу», «Козаки едут по Берлину» (О. Маркова та К. Лебедєва), «Журавлі», «Кукушка» (Тетяна Масельська). Учні та вчителі захоплено слухали та, не стримуючи сліз, підспівували відомі композиції.

 

    З вуст ведучої заходу Юлії Коваленко пролунали патріотичні слова про героїзм захисників Вітчизни, силу козацького духу, віру в український народ. Наостанок артисти привітали присутніх зі святом, побажали всім щастя, здоров′я та мирного неба і закликали ліцеїстів – майбутніх служителів Феміди – захищати Україну словом!

 Майстер клас для ЗДНВР

08.05.2018