День Ліцеїста

13.04.2018

 

У п'ятницю, 13 квітня, в Миколаївському юридичному ліцеї започаткована нова традиція – День Ліцеїста.

За рішенням зборів голова Учнівської Ради Дмитро Комаров (10-Б) організував пошуковий квест у приміщенні закладу.

Зібравши всіх ліцеїстів у актовій залі, Дмитро привітав усіх зі святом і оголосив завдання. Учні також прослухали основні правила, яких потрібно було дотримуватися під час проходження квесту. Голови рад класів отримали підказки перших пунктів призначення – це стало початком змагання. Кожний клас із зацікавленням рухався за власним маршрутом, шукаючи аркуші певного кольору. У формі загадок, пов'язаних з історією ліцею, вони вказували на місця, де знаходились наступні підказки. 

Першим пройшов квест 10-А клас. Директор ліцею Тамара Володимирівна Парамонова урочисто привітала переможців і вручила головний приз –святковий торт! 

 

Сподіваємось, для кожного ліцеїста це змагання було не тільки веселим, а й корисним!


Вітання

03.04.2018

 

ВІТАЄМО!

Учня 10-Б класу Черевика Андрія (10-Б),

 

який посів ІІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з історії!!!


Юніорбанк

29.03.2018

 

У четвер, 29 березня, учні 9-А класу Миколаївського юридичного ліцею разом з учителем правознавства Іриною Олександрівною Гращенковою завітали до відділення ПриватБанку.

У ході екскурсії «Відкритий банківський світ з ЮніорБанком» працівник банку зачепив доволі цікаві та корисні питання: як правильно користуватися Юніоркарткою, як захистити свої персональні дані та як зробити зручнішою роботу з Банком у кишеньковому додатку.

 

  Наостанок кожному було видано сертифікат про участь у заході. Ліцеїсти залишилися під враженням від здобутих знань. 


Майстер-клас на уроці Захисту Вітчизни

29.03.2018

 

    У четвер, 29 березня, до Миколаївського юридичного ліцею на урок «Захисту Вітчизни» завітав Центр тактико-спеціальної підготовки «БУЛАТ».

   Учням кваліфіковано та доступно розповіли про способи зупинки кровотечі і основи серцево-легеневої реанімації. Також ліцеїсти навчилися накладати пов′язки, бандажі, джгути, турнікети.

 

   Дякуємо за корисний майстер-клас!


Правовик у ЗОШ №35

28.03.2018

 

   У середу, 28 березня, члени «Клубу «Правовик»» Миколаївського юридичного ліцею (Аліна Б’ялік, Валентина Дядій, Катерина Капуста, Марія Терлецька) виступили перед 9 класами ЗОШ № 35 з програмою "Твоя компанія на вулиці. Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх. Адміністративна відповідальність неповнолітніх за паління в громадських місцях".

       Спочатку дівчата розповіли про види компаній, у які можна потрапити на вулиці, про віктимну поведінку та її наслідки, про значення «вулиці» для сучасного підлітка. Також ліцеїстки ознайомили учнів з основними нормативно-правовими актами, в яких вказано міри відповідальності неповнолітніх у разі правопорушень. Активно працюючи у групах, школярі розглядали різні ситуації і висловлювали думки з приводу їх вирішення, а члени "Клубу" коментували їх, спираючись на чинне законодавство.  Потім групи спілкувалися між собою. Вони проводили ігровий експеримент і дійшли висновку, що одній людині важче протистояти натовпу і легше потрапити під його шкідливий вплив.

      Тому наостанок дівчата звернулися до учнів із порадами "Як вчасно сказати "Ні!"", закликали бути обачнішими у виборі компаній і наполегливими в захисті прав.

 

 


Ділова гра ЗНО-2018

27.03.2018

 

   У ліцеї пройшла інтерактивна ділова гра "ЗНО-2018", під час якої випускники 11 класу мали змогу покроково відпрацювати процедуру участі у ЗНО та алгоритму своєї поведінки на пункті тестування.

   Сподіваємося, що цей захід допоможу їм уникнути проблем, додасть упевненості, зосередженості та отримати якнайкращі результати.

   Ми, вчителі, бажаємо Вам, діти, успіху!!!


Вітання юній переможниці

26.03.2018

 

ВІТАЄМО!

Ученицю 9-А класу Радченко Вікторію, яка посіла ІІІ місце

 

на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства!


День відкритих дверей - 2018

27.03.2018

 

У п′ятницю, 23 березня, в Миколаївському юридичному ліцеї пройшов День відкритих дверей.

Розпочався захід із традиційної гри «Що?Де?Коли?». З вчителями ліцею змагалася збірна «Знавці», до складу якої увійшли кращі гравці попередніх ігор: Богдан Курганський (9-А), Артем Коноваленко (10-А), Марія Волощук, Андрій Черевик (10-Б), Анна Шилюк і (капітан) Анастасія Рамська (11-А).

Гравці активно обговорювали запитання та давали обґрунтовані відповіді. Глядачі також уважно слідкували за грою та підтримували учасників. «Знавці» перемогли з рахунком 6:4.  Найкращим гравцем серії ігор була визнана учениця 11-А класу Анна Шилюк і нагороджена грамотою. Усі учасники команди отримали солодкі призи. Найцікавішим «Знавці» визначили запитання вчителя біології Валентини Анатоліївни Клубачук.

Після короткої музичної паузи заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Вікторівна Борисовець оголосила результати Інтелектуального марафону. Директор ліцею Тамара Володимирівна Парамонова урочисто вручила грамоти учням, які здобули призові місця у різноманітних олімпіадах і конкурсах. Інтелектуалом року став Андрій Черевик (10-Б), а найкращим вчителем року – вчитель української мови та літератури – Ірина Петрівна Сіленко. Гарною новиною поділилася з присутніми вчитель правознавства Ірина Олександрівна Гращенкова: учениця 9-А класу Вікторія Радченко посіла ІІІ місце на всеукраїнській олімпіаді з правознавства.

На цій радісній ноті гості, які завітали на День відкритих дверей, переглянули фільм про ліцей і візитку закладу. Наостанок для майбутніх ліцеїстів і їх батьків була проведена екскурсія. Вони мали можливість зазирнути до кабінетів і поспілкуватися з вчителями ліцею.

 

Дякуємо всім, хто завітав до нас, і чекаємо на навчання! А нинішнім ліцеїстам бажаємо нових інтелектуальних досягнень!


Вітаємо учнів

2018.03.14

 

Вітаємо!

Учнів, які посіли призові місця:

 

<!--[if !supportLists]-->ü     <!--[endif]-->у ІІІ (обласному) етапі

Всеукраїнської олімпіади з історії

(учителі – Варшавська М.Ю.,

Парамонова Т.В.):

 

ІІ місце – Черевик Андрій – 10-Б

                                               Шилюк Анна – 11-А

 

<!--[if !supportLists]-->ü     <!--[endif]-->у ІІІ (обласному) етапі

Всеукраїнської олімпіади з правознавства (учитель Гращенкова І.О.) 

 

          ІІ місце – Радченко Вікторія (9-А)

                           Терлецька Марія (10-Б)

                           Сушко Юліана (11-А)

                           Спринська Яніна (11-А)

 

<!--[if !supportLists]-->ü     <!--[endif]-->у ІІІ (обласному) етапі

Всеукраїнської олімпіади із зарубіжної літератури(учитель Буханець О.А.)

 

 

               ІІ місце – Шилюк Анна (11-А)    


Міс Детектив - 2018

2018.03.07

 

У середу, 7 березня, традиційно до Міжнародного жіночого дня в Миколаївському юридичному ліцеї відбувся конкурс «Міс Детектив».
У змаганні взяли участь дві команди дівчат:

 

«Зірки»

Анастасія Терпелюк
Єлизавета Бабій
Ніна Агєєва
Олена Спірідонова
Єлизавета Чудновцева
Поліна Романішина (капітан)

«6 карат»

Анастасія Дорофєєва
Анастасія Тімохіна
Яна Щур
Аліна Веретіліна
Аліна Б’ялік
Каріна Бабкіна (капітан)

   


 

        Конкурсантки шукали «ідеал жінки», розв’язували детективні задачі, демонстрували знання правил застільного етикету, виконували стройові справи, стріляли з пневматичної гвинтівки, показували свою силу та спритність у фізичних завданнях (віджимання, вичавлення лимону, кидання «сніжків»). Окремо змагалися і капітани команд: висловлювали власну думку з приводу існування суто жіночих професій, проводили асоціації між запропонованими речами  та учасницями протилежної команди.

         Протягом заходу ліцеїсти вражали яскравими концертними номерами. У душевних поетичних рядках вітали представниць жіночої статі Артем Мусоров (9-А), Михайло Харченко, Едуард Штанько, Сергій Трощенко (11-А), Даніл Медвідь, Кирило Штилик, Артем Малахов, Владислав Дирша, Артем Коноваленко (10-А). Ніжні чуттєві слова присвятили всім мамам Вадим Кравцов, Владислав Каніровський, Петро Каспарян, Нікіта Уваров, Максим Сагайдак (8-А). Про материнське тепло і ласку заспівали учні 10-Б класу Анатолій Степанюк і Аліна Б’ялік. Марія Волощук, Валерія Трубнікова (10-Б), Євгенія Матвійчук (9-А) та вихованка зразкового хореографічного ансамблю «Ренесанс» Марія Долгополова (9-А) продемонстрували присутнім, як танцюють ідеальні дівчата.

         За результатами журі звання «Міс Детектив» отримала Поліна Романішина (11-А). У номінації «Міс Креативність» перемогу здобула Каріна Бабкіна (11-А), «Міс Спритність» - Єлизавета Чудновцева (10-Б), «Міс Кмітливість» - Єлизавета Бабій (9-А). І місце посіла команда «Зірки», ІІ – «6 карат». Усім учасницям були вручені солодкі призи.          Наостанок ведучі конкурсу Олег Воловик (9-Б) та Ігор Полянський (9-А) звернулися до всіх жінок:

 

Ти – ЖІНКА! Пам'ятай це всюди!
І як би там не склалось майбуття,
А справжня жінка завжди в шані буде,
Бо ЖІНКА – це і є творець життя!..