(Не) дитячий погляд

11.01.2018

 

Участь учнів Миколаївського юридичного ліцею                                та ЗОШ №11 в (анти)конкурсі

Наприкінці грудня 2017 р. Всеукраїнська Асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», спільно з партнерами з молодіжної громадської організації «ФРІ», визначила рейтинг учасників літературного (анти)конкурсу «(Не)дитячий погляд на війну», активна фаза якого припала на 16 жовтня – 30 листопада   2017 р. Учні Миколаївського юридичного ліцею Дрьоміна Яна, Лозицька Олександра, Троченко Юлія, Терпелюк Анастасія та учениця 4-Б класу  ЗОШ №11 Борисовець Марина стали активними учасниками цього конкурсу.

 

Історія  учениці 10-А класу Дрьоміної  Яни  виявилася цікавою, проникливою та по-своєму повчальною. Організатори (анти)конкурсу запросили її та вчителя історії  Варшавську Майю Юхимівну до Молодіжної Академії проекту «Інтеграція через діалог», що проходитиме 26-27 січня 2018 р. у м. Києві. 


Звіт кафедри правознавства та суспільних дисциплін

11.01.2018

 

Звіт кафедри правознавства та суспільних дисциплін


Вітання переможцям Всеукарїнських олімпіад

26.12.2017

 

ВІТАЄМО !!!

Ученицю 11-А класу СПРИНСЬКУ ЯНІНУ, яка посіла ІІІ  місце

 у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади

з інформаційних технологій

(учитель Чадова А.А.)

 

 

 

          ВІТАЄМО !!!

 

Учня 10-Б класу Черевика Андрія (учитель Сіленко І.П.)

 та ученицю 11-А класу  Шилюк Анну

 (учителі Сіленко І.П., Борисовець О.В.),

які посіли ІІІ місце

 

у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади                                                                           з української мови та літератури


Правовий workshop

19.12.2017

 

Участь у "Правовому workshopі"

 

У вівторок, 19 грудня, учні Миколаївського юридичного ліцею взяли участь у "Правовому workshopі", який проводився Другим миколаївським місцевим центром НБВПД разом з Головним управлінням юстиції в Миколаївській області, Миколаївською міською радою та громадськими організаціями.

 

Приємно було бачити серед учасників заходу наших випускників.  Пишаємося їх досягненнями та професійним зростанням. Навчаємося професійної правопросвітницької діяльності


День Св. Миколая 2017

19.12.2017

 

День Святого Миколая в Миколаївському юридичному ліцеї

 

У вівторок, 19 грудня, до Дня Святого Миколая в юридичному ліцеї  відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки. На свято до ліцеїстів завітали дівчата у вишиванках (Н. Агєєва, Є. Бабій, К. Помазунова), які співали українські колядки та закликали Святого Миколая (А. Коноваленко). Він завітав із мішком подарунків, побажав усім сил і натхнення для успішного завершення навчання. Не обійшлося і без Мари, що роздавав різочки тим, хто був неслухняним протягом року.

За запрошенням громадської організації інвалідів центрального району                   м. Миколаєва ліцеїсти влаштували свято для дітей з обмеженими фізичними можливостями та їхніх батьків на базі міського територіального центру соціального обслуговування (А. Б’ялік, А. Артюшенко, А. Кравченко,                          П. Романішина). Учні підготували для присутніх веселі пісні, жартівливі загадки, цікаві руханки, невеличку виставу. Малеча із захопленням спостерігала за Зимою, Сніжинкою, Снігуронькою та дарувала навзаєм щирі  оплески. Із радісними обличчями діти старанно розповідали вірші, співали пісні. Дід Мороз вручив усім дітям новорічні подарунки із символом 2018 року – Жовтою Собакою.

Хай Миколай у вишиванці

Розбудить подарунком вранці

І принесе у Вашу хату

Добробут, радості багато.

Розбудить приспані надії,

Зернятко щастя хай посіє.

Зігріє гумором, любов’ю,

 

І принесе усім здоров’я.


Вітання Анні!!!

18.12.2017

 

ВІТАЄМО!

 

Шилюк Анну                             (учителі Сіленко І.П., Борисовець О.В.),

 

ученицю 11-А класу, яка посіла ІІ місце                                          в ІІІ (обласному) етапі Міжнародного конкурсу                         з української мови                         імені Петра Яцика


Зустріч з письменником

15.12.2017

 

                                  Цікава зустріч

У п'ятницю, 15 грудня, в Миколаївському юридичному ліцеї відбулась зустріч із письменником Валерієм Миколайовичем Гузенком. Як колишній працівник карного розшуку Валерій Миколайович розповів про боротьбу з наркоманією у 70-80-х роках, виявлення жертв, пошук доказової бази, затримання бандитів, сучасне законодавство з цього питання. Письменник презентував свою книгу "Охотник на шакалов", в якій зображено всі жахи тотальної наркотизації молоді.

 

Ліцеїсти уважно слухали гостя та активно відповідали на запитання.


Вітання переможниці

13.12.2017

 

ВІТАЄМО!

Мащенко Катерину,  (учитель Борисовець О.В.)


 

ученицю 11-А класу, яка посіла ІІІ місце  в ІІІ (обласному) етапі  VІІІ Міжнародного конкурсу української мови імені Т. Г. Шевченка


Правовик у ЗОШ №19

13.12.2017

 

       У середу, 13 грудня, члени «Клубу «Правовик»» Миколаївського юридичного ліцею (Аліна Б’ялік, Валентина Дядій, Катерина Капуста, Марія Терлецька) виступили перед дев’ятикласниками ЗОШ № 19.

    Спочатку ліцеїсти зазначили основні законодавчі акти, що закріплюють права дітей. За допомогою паперових геометричних фігурок учні розподілилися на чотири групи. Члени «Клубу» запропонували групам різні ситуації, які необхідно було розіграти та визначити, яке право і ким з учасників було порушено.
           
Під час колективного обговорення «Правовик» коментував кожну ситуацію  і вказував міру адміністративної чи кримінальної відповідальності, яку понесуть  учасники відповідно до чинних нормативно-правових актів.

             Потім групи працювали між собою. Вони намагались вмовити одна одну з'їсти шкідливу їжу, наводячи переконливі аргументи.

    Протягом зустрічі члени «Клубу «Правовик»» розповіли про види компаній, у які можна потрапити на вулиці, про віктимну поведінку та її наслідки, про значення «вулиці» для сучасного підлітка. Також ліцеїсти ознайомили восьмикласників з корисними пам'ятками «Як поводитися, коли зупинив поліцейський» і «Як вчасно сказати «Ні!»».

    Наостанок учні зробили висновок, що треба вибирати друзів з обережністю, дбати про здоров'я, твердо стояти на своєму та захищати права.

 

 


Юрист року 2017

08.12.2017

 

Учні юридичного ліцею привітали кращих юристів Миколаївщини

У рамках Всеукраїнського тижня права 8 грудня в сесійній залі Миколаївської обласної держадміністрації відбулась щорічна церемонія вручення відзнак "Юрист року Миколаївщини".

Учні Миколаївського юридичного ліцею: Аліна Б'ялік, Катерина Капуста, Поліна Романішина та Ольга Білецька – радо вітали переможців конкурсу, в числі яких наші випускники: Анжела Ярмоленко–в номінації "Студент- юрист", Олена Дідик– "Юрист органів виконавчої влади".

Успіхів всім і подальших перемог!