Вітання учням ліцею

2017.10.31

ВІТАЄМО учнів,

які вступили  в 2017-2018 н.р.

 до територіального відділення МАН

 

 


Ми-нащадки українських козаків

2017.10.13

Ми-нащадки українських козаків

 У  п’ятницю  13 жовтня у Миколаївському юридичному ліцеї пройшов захід «Козацькі розваги» з нагоди Дня захисника Вітчизни. Урочиста лінійка розпочалася з привітань військовослужбовців,волонтерів,медичних працівників, які допомагають та рятують життя воїнів. Учиниці 11-А класу у віршованій формі представили історію українського війська та процес формування Української повстанської армії. Учні 10-А класу Миколаївського юридичного ліцею продемонстрували показові стройові вправи та проходження урочистим маршем. Програма подальших змагань включала в себе збирання і розбирання автомату Калашникова, заряджання та розряджання автоматного ріжку, стрільба з пневматичної гвинтівки та віджимання на швидкість. Проводили змагання гості-професійні військові,представник бригади тактичної авіації А-4465. Наприкінці заходу директор ліцею Парамонава Т.В. та майор Короп С.В. нагородили грамотами та призами переможців естафети, привітали зі святом всіх присутніх. 


Посвячення в ліцеїсти

09.10.2017

 

Посвячення в ліцеїсти

9 жовтня традиційно до Дня юриста в Миколаївському юридичному ліцеї відбулося посвячення в ліцеїсти новачків 8, 9 та 10-х класів.

На святі був присутній гість – Бараненко Дмитро Володимирович – заступник голови ради адвокатів Миколаївської області.

Під час урочистої лінійки всі поринули у світ давньогрецьких міфів, серед яких є відома легенда про «яблуко розбрату». В образі богів та богинь на сцені ліцею виступили учні 10-А та 10-Б класів. З розповіді вісників богів Прометея (Даніл Медвідь) і Гермеса (Данило Мітін) ліцеїсти дізналися, що на бенкеті, організованому Зевсом (Артем Коноваленко), богиня сварки Ерида (Олександра Рудик) підкинула золоте яблуко з написом «Найпрекраснішій». Богині Гера (Катерина Капуста), Афіна (Світлана Пастушенко) та Афродіта (Марія Волощук) зчепилися через це. Кожна намагалася довести, що яблуко має належати їй. Зевс не ризикнув узяти на себе відповідальність, щоб вирішити, хто з них краща, адже розумів, чим це може обернутися. Він наказав Гермесу відвести богинь до Паріса (Артем Малахов), який два роки навчається в юридичному ліцеї. Гера, Афіна та Афродіта постали перед Парісом з проханням їх розсудити і пообіцяли йому різні винагороди. Добре зваживши все, Паріс вирішив, що яблука гідна найпрекрасніша Феміда – богиня правосуддя. Феміда (Трубнікова Валерія) звернулася до присутніх:

Тримаю міцно меч в руках,
І аргументи зважую на терезах.
Неупереджено шукаю я розв'язку,
На очі надягаючи пов'язку,
За справами людськими споглядаю,
Вирішую, хто винен, хто правий.
Прийняті рішення я рідко виправляю,
Не змінюю також і погляд свій.

 

Тож поміркуйте, перш ніж щось зробити,
У мирі й злагоді всім треба жити!
Судіть по людях ви не тільки ззовні,
Хай світло у душі засяє повно.

Директор ліцею Тамара Володимирівна Парамонова вручила учням фірмові бейджі та шеврони. Промовивши слово ліцеїста, учні зобов'язалися гідно нести це  звання, щодня шануючи ліцейські канони, виконали Гімн ліцею.

Бараненко Дмитро Володимирович привітав учнів з отриманням почесного звання ліцеїста, побажав сил  і терпіння у вивченні профільних наук та успіхів у навчанні. Учениця 10-Б класу Аліна Б’ялік від імені всіх ліцеїстів привітала Дмитра Володимировича_ з професійним святом:

Всім відомо, що юрист
Має розум, вдачу, хист,
Працелюбний і активний,
Енергійний і спортивний,
Всюди встигне, бо моторний,
Роботящий і проворний.
Що не день – нові закони,
Справи, люди, перепони,
Документи, аргументи -
Словом, клопотні
моменти.
Ніде
бідному подітись,
Та немає сил журитись!
Сьогодні
професійне свято!
Здоров'я
зичимо багато,
Щоб
був добробут у родині,
Правопорядок у країні,
Щоби
щасливо вам жилося
І побажання це збулося!

 

 

                                                                              Прес-центр ліцею


Перемога в обласному турнірі юних правознавсців

07.10.2017

 

Перемога в обласному турнірі юних правознавців

07.10.2017 року відбувся обласний турнір  юних правознавців. Серед 14 представлених була     й команда Миколаївського юридичного ліцею «Феміда», у складі якої були Терлецька Марія, Черевик Андрій, Сисова Анастасія, Гресько Мирослава і капітан команди – Кравченко Анна. Продемонструвавши високий  рівень підготовки, команда успішно зіграла в півфіналі і взяла участь у фінальному бої.

Фінальний бій був напружений, адже кожна команда гідно боролася за перемогу. Результатом битви стала перемога нашої збірної - «Феміда». Також член нашої команди Мирослава Гресько отримала грамоту як найкращий опонент. Крім цього,  ми отримали кубок від Миколаївського інституту права Національного університету "Одеська юридична академія". Висловлюємо велику подяку нашому керівнику Гращенковій Ірині Олександрівні та консультанту, учениці 11-А класу, Юліані Сушко.

Дякуємо всім хто підтримував нас.

 

                                                                Кравченко Анна,

 

                                                                     капітан команди «Феміда»


Спoртивні змагання

23.09.2017

 

26.09.2017  на стадіоні «Евіс» відбулися спортивні змагання,  в яких наші ліцеїсти взяли участь. Незважаючи на досить прохолодний день,  вони бігали, стрибали, метали. Усього було п'ять  етапів: стрибки в довжину, стрибки у висоту, метання ядра, біг на 400 метрів та естафета. Серед учасників були учні з багатьох шкіл, але, на мою думку, вони і  поряд не стояли з нашими хлопцями та дівчатами. В дисципліні «біг на 400 метрів» ми були найкращі, у фінальній естафеті – першими. Наступна зустріч із суперниками відбудеться на змаганнях з футболу. Чекаємо на їх перемогу та нагородження. Підтримка одне одного дуже підбадьорювала, моє завдання було фотографувати найяскравіші моменти і я пропоную переглянути декілька фотографій наших спортсменів – легкоатлетів. 


День знайомств

22.09.2017

 

22 вересня в Миколаївському юридичному ліцеї відбувся «День знайомств». Це традиційний ліцейський захід, який щороку змінює свою форму. На цей раз ми вирішили провести презентацію класів у три етапи. На початку дня під час проведення ранкової зарядки всі класи представили свої девізи, на перервах презентували виставки учнівських творчих робіт, а на годині спілкування зі сцени знайомили всіх з традиціями класу, талановитими особистостями свого колективу. 11-А порадував піснею гурту «Скрябін» «Старі Фотографії». 10-А та 10-Б представив всіх учнів короткою веселою характеристикою та заспівав пісню під акомпанемент гітари. 9-ті класи розіграли сценки, а наймолодші з нас, 8-А клас, засипали зустрічними компліментами дівчат та хлопців свого класу.  Учні 10-А підготували ярмарок солодощів у їдальні під назвою «Майстер шеф-діти». Організували захід учні, що входять до складу комісії Дозвілля учнівського самоврядування ліцею. «День знайомств» допоміг нам знайти нових друзів, дізнатися про нових учнів, презентувати себе, знайти нові таланти серед ліцеїстів.

 

                                                                                                 Прес-центр ліцею


Зустріч із науковцем

19.09.2017

 

19 вересня 2017 року у Миколаївському юридичному ліцеї відбулася зустріч учителів історії м. Миколаєва  з українським педагогом, громадським діячем, кандидатом педагогічних наук, членом правління ВА  «Нова Доба» Кендзьором Петром Івановичем (м.Львів).  Науковець презентував свою монографію «Інтеграція через діалог. Система організації полікультурного виховання у школі» та онлайн-підручник  «Історія Другої світової війни». Учителі зазначили, що ця зустріч була насиченою, вдалою та пізнавальною.


Пазли Історії

17.09.2017

 

17 вересня 2017 року учні ліцею прийняли участь у фестивалі історико – пізнавальних проектів «Пазли Історії». Фестиваль засновано з метою популяризації історичних місць м. Миколаєва, об’єднання та активізації людей, особливо молоді, з метою розвитку нового покоління, яке має знати і пишатися історією рідного Миколаєва. Це дійсно шанс дізнатися щось нове про своє рідне місто. Перехожі із задоволенням дивилися,  як діти відповідали на складні запитання. 


Закриття Олімпійського тижня

14.09.2017

 

У четвер, 14 вересня, в Миколаївському юридичному ліцеї відбулося закриття Олімпійського тижня.

На святковій лінійці присутні привітали переможців Малих олімпійських ігор. Вчитель фізичної культури Олена Василівна Горохова вручила хлопцям і дівчатам грамоти за кращі результати у змаганнях з легкої атлетики: С. Стащук (9-Б), О. Спірідонова (10-А) – біг 30 м, А.Черевик (10-Б), С. Горохова (10-А) – К. Штилик, В. Маюрова (10-А) – смуга перешкод, М. Харченко (11-А), А. Акулович (10-А) – віджимання, І. Потьомкін (11-А) – підтягування. У ліцейському чемпіонаті з міні-футболу серед команд першого ешелону І місце посіла команда 9-А класу, ІІ – 8-А. У двобої зійшлися і команди другого ешелону. Перемогу здобули хлопці 10-Б класу. У товариському футбольному матчі за першість ліцею перемогу здобула збірна паралелі «А». Також Олена Василівна підвела підсумки конкурсів на кращу ранкову гімнастику та кращу газету на спортивну тематику. Задоволені своїми успіхами ліцеїсти продовжили навчання.

 

Бажаємо нашим спортсменам нових перемог!


Відкриття Олімпійського тижня

07.09.2017

 

У четвер, 7 вересня, з метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, залучення до здорового способу життя і занять фізичною культурою та спортом більшості дітей у Миколаївському юридичному ліцеї урочисто відкрито Олімпійський тиждень. У рамках тижня проведено урок за участю випускника ліцею, призера Європи з футболу Володимира Царюка.

У програмі Олімпійського тижня:

конкурс на краще проведення ранкової гімнастики;

- випуск листівок на спортивну тематику;

- малі Олімпійські ігри на особисту першість з бігу на 30 м, стрибків у довжину, віджимань, проходження смуги перешкод, підтягувань;

- змагання з міні-футболу на першість ліцею, змагання збірних команд, а також

- закриття Олімпійського тижня (15 вересня).

Бажаємо всім перемоги!

 

Прес-центр ліцею