Турнір юних правознавців 2019

15.10.2019

 

Н базі Миколаївського юридичного ліцею пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського турніру юних правознавців. Команда ліцею посіла ІІ місце. Вітаємо учасників турніру: Радченко Вікторію, Цуканову Крістіну, Череповську Ксенію, Вахницьку Олену, Толстого Нікіту!!!

 


Відвідини бібліотеки

15.10.2019

 

Книги мають свою магічність. У цьому переконались учні 8-Б класу Миколаївського юридичного ліцею під час екскурсії до Міської бібліотеки N12. Познайомившись з роботою бібліотеки, учні занурилися у чарівний книжковий світ...


День захисника України 2019

14.10.2019

 

Вітаємо випускників, батьків, вчителів : воїнів та волонтерів, психологів, рятівників, медпрацівників з Днем Захисника Вітчизни! Бажаємо всім миру, добра, вдячності, здоров'я!!! Дякуємо за наше мирне життя!
Сьогодні зустрічались з учасниками військових дій, вчилися бойовому мистецтву та готувалися до "Козацьких розваг", які проводимо 16.10.2019. Запрошуємо всіх бажаючих!


День вчителя 2019

04.10.2019

 

Дякуємо всім нашим учням за чарівне свято! Зустріли приємними побажаннями, самі попроводили уроки (день самоврядування) та підготовили чудовий концерт - феєрверк талантів!!! Особливо приємне - це наші випускники, які не забувають ліцей і цінують вчительську працю - дякуємо Дмитру Слободянюку за привітання!


Я маю право

11.09.2019

 

Урок "Я маю право!" Працюємо з новачками. Восьмикласники знайомляться з представниками Головного територіального управління юстиції Тетяною Хавич та Оленою Кюкало. Говоримо про власні права та обов'язки, права інших людей, правила поведінки, про булінг та багато іншого.


Олімпійський тиждень

11.09.2019

 

 

Сьогодні урочисто відкрили Олімпійський тиждень дружньою ліцейською родиною разом з чемпіонкою України, майстром спорту з веслування Дзюбан Вікторією Володимирівною. Попереду тиждень змагань з різних видів спорту та традиційний турнір з міні-футболу "Шкіряний м'яч". Бажаємо перемог!!!


 


Знайомство зі шкільним офіцером

11.09.2019

 

Сьогодні відбулось перше знайомство восьмикласників зі шкільним офіцером поліції Хитько Анною Анатоліївною. Поспілкувалися про права та обов'язки неповнолітніх, правила поведінки у закладі та правила спілкування зі співробітниками поліції. Дякуємо за плідну співпрацю та подяку!!!


Свято Знань

02.09.2019

 

Ні – нудним шкільним лінійкам, так – яскравим флешмобам!
З таким гаслом і пройшло свято Першого дзвоника у ліцеї, де учні презентували новачкам свої класні колективи та вчителів. Багато танцювали, співали, демонстрували свої таланти та досягнення. Весело провели час разом у великій ліцейській родині. Побажали учням терпіння, наснаги та натхнення на цей навчальний рік! Урочиста частина містила передачу символічного ключа від Першого директора ліцею Парамонової Тамари Володимирівни наступниці Борисовець Оксані Вікторівні. ВІТАЄМО!


Звіт керівника 2019

06.06.2019

 

Звіт керівника про результати діяльності

юридичного ліцею за 2018-2019н.р.

06 червня 2019 року відбувся звіт в.о. директора Миколаївського юридичного ліцею Тамари Володимирівни Парамонової. Радо вітали учасників та гостей конференції співочі колективи 9-А та 10-А класів під керівництвом хормейстра Чайкіної К.А.

Особливо приємно було бачити на заході нашого друга, депутата Миколаївської міської ради Манзюк Н.І. Тамара Володимирівна презентувала результати роботи за рік та перспективи розвитку закладу.

Учні й батьки мали змогу ознайомитися з результатами дослідження призера Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН Маркової Вікторії разом з науковим керівником Варшавською М.Ю.

По закінченню звіту всі одностайно відкрито проголосували за рішення: визнати роботу Парамонової Т.В. задовільною із заохоченням.


Літній мовний табір в юридичному ліцеї

05.06.2019