Абітурієнти з тимчасово окупованих територій

16.12.2021

Що? Де? Коли? 2021

26.11.2021

У клубі " Знатоків" Миколаївського юридичного ліцею відбулася перша гра "Що? Де? Коли?" сезону 2021-2022, присвячена природничо-математичній тематиці, в рамках декади межпредметного методичного об'єднання. Проти 9 учнів грали 9 учителів. Кращим гравцем з числа ліцеїстів обрано Зубкова Володимира. Але у запеклій боротьбі перемогла команда вчителів з рахунком 6:4.

Ділова гра - ЗНО

19.11.2021

19 листопада, в ліцеї відбулася ділова гра "ЗНО - 2022. Математика", під час якої учні ознайомилися з процедурою проведення ЗНО та з правилами поведінки на пунктах тестування.

Все було по-справжньому: і перевірка документів, і технічна перерва, і виконання тестових завдань, і отримання результатів за 200 бальною шкалою.

Учні, їхні батьки та вчителі отримали інформацію (за 12-бальною шкалою) про рівень готовності учнів до ЗНО з математики для планування подальшої роботи з даного питання.

Разом ми сила!!!

Місяць цифрової грамотності

з 1 по 30 листопада 2021 року Міністерство цифрової трансформації України проводить інформаційну кампанію «Місяць цифрової грамотності». Ця ініціатива реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації «Дія. Цифрова освіта». Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.

У рамках проведення Місяця цифрової грамотності  запрошуємо всіх учасників освітнього процесу  ліцею долучитися до активностей, зокрема щодо:

- ознайомлення з платформами «Дія. Цифрова освіта» та «Всеукраїнська Школа Онлайн» (https://lms.e-school.net.ua/);

<!--[if !supportLists]-->-       <!--[endif]-->перегляду освітніх серіалів: «Основи кібергігієни», «Кіберняні», «Обережно! Кібершахраї», «Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», «Як громаді стати цифровою», «Електронний підпис»  та обговорення їх змісту в сімях, класах, педагогічному колективі

<!--[if !supportLists]-->-       <!--[endif]-->обговорення на педагогічній раді питання «Про можливості платформи «Всеукраїнська Школа Онлайн»   для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання»  (більшість учителів використовують цю платформу в своїй роботі).

<!--[if !supportLists]-->-       <!--[endif]-->реєстрації учнів на платформі «Всеукраїнська Школа Онлайн»

<!--[if !supportLists]-->-       <!--[endif]-->створення учнями 11-х класів відеороликів  на тему «Інформаційна безпека»

Самооцінювання якості освітньої діяльності ліцею в 2020-2021

11.08.2021

Щорічний звіт директора

09.06.2021

Святкування останнього дзвоника

03.06.2021

Навчання в МНУ ім.В.О.Сухомлинського

31.03.2021

Кібербезпека

25.03.2021

Онлайн-опитування  педагогів, учнів та  батьків учнів з питання КІБЕРБЕЗПЕКИ

Про опитування.PNG

Опитування проводиться на умовах повної анонімності , участь в опитуванні є добровільною.

Шановні колеги,  для  участі в опитуванні перейдіть за посиланням:

Просимо взяти участь в опитуванні  учнів ліцею та їх батьків. Для цього перейдіть за посиланням:

Конкурс на стипендії

17.03.2021

Компанія VENCON розпочинає конкурс на вручення грантових стипендій для учнів і

студентів. Грант буде розподілений між трьома переможними місцями. За перше місце

учасник отримує 12000 грн, за друге 6000 грн, за третє 3000 грн. Ви також можете стати

лауреатом цього конкурсу і поборотися за перше місце.

Для того щоб взяти участь в проекті необхідно бути учнем або студентом українського

навчального закладу. Конкурсант вибирає одну з поданих тем, яку він може знайти на

сторінці гранту. Звертаємо увагу, що стаття повинна бути не менше 300 слів. Дуже важливо

щоб всі вимоги були дотримані, в противному випадку такі статті не приймаються до участі.

Не забудьте норми оформлення листа. Готову роботу чекаємо на пошті: grant@vencon.ua

Нагороди будуть присуджені учасникам, які здобули виграшні місця. Призери будуть

обиратися незалежними членами журі, співробітниками компанії. Кожен з них займається

одним з важливих напрямків компанії, і знають багато про систем зволоження та очистки

повітря; кондиціонування та опалення; систем очистки води будь-якого рівня складності;

енергоефективних системах вентиляції; водонагрівачів та водопостачання. Незалежна

суддівська колегія прочитає всі статті, які відповідають вимогам і оберуть, які займуть перші

місця. Перевага буде надаватися статтям, які будуть написані в обраній темі, та будуть

містити наукові дані котрі відповідають дійсності.

Детальнiше: https://vencon.ua/ua/scholarship