Умови прийому

    Тим, хто мріє стати юристом, політологом, державним службовцем, дипломатом, перекладачем, отримати високий рівень підготовки до ЗНО та навчання у ВНЗ, допоможе Миколаївський юридичний ліцей
     Ліцей здійснює навчання за суспільно-гуманітарним напрямком. Поглиблено вивчаються правознавство історія, суспільні та гуманітарні дисципліни .
     Профільне навчання забезпечують такі курси як основи риторики, кримінальне право, практична граматика з англійської мови, переклад юридичних текстів, юридична деонтологія, історія держави і права України, психологія, державне будівництво та органи місцевого самоврядування, права людини, мій вибір - життєвий успіх, історичне краєзнавство. Учні залучаються до проходження практики з краєзнавства, а також правової практики(ознайомлення з професією на робочому місці, в різних установах)
     Вчителі ліцею - професіонали своєї справи. Якісний склад педколективу ліцею отримав найвищу оцінку експертної ради УОН - 12 балів. Всі вчителі ліцею мають вищу і першу категорію. Серед них є заслужений учитель України, кандидати наук, вчителі-методисти, старші вчителі, відмінники освіти.
      Приміщення ліцею комфортне, кожен навчальний кабінет оснащений комп'ютерною технікою, учні мають вільний доступ до Інтернету, є їдальня, гуртожиток для сільських дітей. Навчання в ліцеї безкоштовне. Контингент учнів невеликий(до 180 учнів), кожна дитина доглянута, має можливості для самореалізації. Вчителі здійснюють індивідуальний підхід до кожної дитини.
     Шановні батьки, допоможіть своїй дитині зробити правильний вибір, адже це їхнє майбутнє!
  Учні ліцею мають пільги при вступі до Одеського національного університету ім. Мечникова та приватного ВНЗ "Міжнародний класичний університет "Україна-Південь"", так як ліцей входить до навчального комплексу (засідання ради комплексу протокол №1 від 18.04.13)
Зарахування учнів до ліцею здійснюється на конкурсній основі.


ІНФОРМАЦІЯ

ПРО ПРИЙОМ  УЧНІВ ДО ЮРИДИЧНОГО ЛІЦЕЮ НА 2018-2019н.р.

 

            Миколаївський юридичний ліцей працює за авторською освітньою моделлю «Школа профільного навчання: від правової освіти до активного громадянина», в структуру якої входять 8-11 класи

 

Прийом учнів проводится у 8-10-ті класи.

 

            Ліцей не має території обслуговування, тобто вступ до ліцею не залежить від місця проживання.

            Прийом учнів у 8-й та 9-й класи проводиться без вступних іспитів

на підставі заяви та табеля успішності за попередній клас. При зарахуванні перевагу мають учні, в табелі яких відсутні оцінки початкового рівня (від 1 до 3 балів).

            На базі 8-9 класів здійснюється допрофільна підготовка учнів. Вона передбачає збільшення навчальних годин на тиждень з окремих предметів: у 8 класі – історії, у 9-му класі – історії та правознавства, а також викладання спецкурсу «Кроки до порозуміння» у 9 класі та факультативу «Людина і світ професій» у 8-му класі.

            Крім того, протягом 8-9 класів проводиться психологічне дослідження учнів на визначення не тільки типу ВНД, темпераменту, рівня пізнавальної активності, а й виявлення професійної направленості Людина – Людина. За результатами дослідження учням надаються рекомендації щодо вибору профілю навчання або щодо його коригування. Учні 9-х класів обирають профілізацію, за якою будуть навчатися у 10-му класі.

            Ліцей забезпечує профільну середню освіту суспільно-гуманітарного напрямку правового профілю навчання за наступними видами профілізації на базі 10-11 класів:

§  Історико – правовий (поглиблене вивчення історії і правознавства);

§  Економіко – правовий (поглиблене вивчення географії і правознавства).

 

У 2019-2020 н.р. можливо буде впроваджено ще один вид профілізації, залежно від потреби і кількості вступників:

§  еколого – правовий (поглиблене вивчення біології і правознавства).

            Незалежно від виду спеціалізації в усіх 10-11-х класах збільшується кількість годин на тиждень

            Математики               – з     3 –х годин до 4-х

            Англійської мови       – з     2 –х годин до 3-х.

 

Прийом учнів у 10-й клас

 здійснюється на підставі конкурсних випробувань у письмовій формі:

·        На історико-правовий:

правознавство – тести;

історія України – тести.

·        На економіко – правовий:

правознавство – тести;

математика – тести з завданням.

·        На еколого-правовий:

правознавство – тести;

математика – тести з завданням.


 

Чекаємо на Вас за адресою:
54056, м .Миколаїв,
пр. Миру 23-Г, тел. (0512) 44-92-20 
е-mail: nikurist@gmail.com

Ви не пожалкуєте!