Умови прийому

Тим, хто мріє стати юристом, політологом, державним службовцем, дипломатом, перекладачем, поліцейським, екологом, логістом, отримати високий рівень підготовки до ЗНО, хоче навчатися в закладах вищої освіти, то в цьому допоможе Миколаївський юридичний ліцей.
     Ліцей здійснює навчання за суспільно-гуманітарним, природничо-математичним, філологічним напрямками.
     Вчителі ліцею - професіонали своєї справи. Учителі ліцею мають вищу і першу категорії. Серед них є заслужений учитель України, кандидати наук, учителі-методисти, старші вчителі, відмінники освіти.
      Приміщення ліцею комфортне, кожен навчальний кабінет оснащений комп'ютерною технікою, учні мають вільний доступ до Інтернету, є їдальня. Навчання в ліцеї безкоштовне. У ліцеї дев'ять класів, в яких навчається 276 учнів і кожен з яких має можливість для самореалізації. Учителі здійснюють індивідуальний підхід до кожної дитини.
     Шановні батьки, допоможіть своїй дитині зробити правильний вибір, адже це їхнє майбутнє!

ПРО ПРИЙОМ  УЧНІВ ДО ЮРИДИЧНОГО ЛІЦЕЮ НА 2022-2023 н.р.

Google-форма прийому нових учнів

Ліцей не має території обслуговування, тобто вступ до ліцею не залежить від місця проживання.

Ліцей забезпечує профільну середню освіту суспільно-гуманітарного, природничо-математичного, філологічного напрямків за наступними профілями на базі 10-11 класів:

•  Історико – правовий (поглиблене вивчення історії і правознавства);

•   Економіко – правовий (поглиблене вивчення географії і правознавства);

•   Філологічний (поглиблене вивчення української мови та літератури);

•   Інформаційно-технологічний (поглиблене вивчення інформатики, в 11 класі викладається креслення).

Чекаємо на Вас за адресою:
54056, м .Миколаїв,
пр. Миру 23-Г, тел. (0512) 44-92-20
е-mail: nikurist@gmail.com
У ліцеї вчитися легко, цікаво, корисно!