Умови прийому

Тим, хто мріє стати юристом, політологом, державним службовцем, дипломатом, перекладачем, отримати високий рівень підготовки до ЗНО та навчання у ВНЗ, допоможе Миколаївський юридичний ліцей
     Ліцей здійснює навчання за суспільно-гуманітарним напрямком. Поглиблено вивчаються правознавство історія, суспільні та гуманітарні дисципліни .
     Профільне навчання забезпечують такі курси як основи риторики, кримінальне право, практична граматика з англійської мови, переклад юридичних текстів, юридична деонтологія, історія держави і права України, психологія, державне будівництво та органи місцевого самоврядування, права людини, мій вибір - життєвий успіх, історичне краєзнавство. Учні залучаються до проходження практики з краєзнавства, а також правової практики(ознайомлення з професією на робочому місці, в різних установах)
     Вчителі ліцею - професіонали своєї справи. Якісний склад педколективу ліцею отримав найвищу оцінку експертної ради УОН - 12 балів. Всі вчителі ліцею мають вищу і першу категорію. Серед них є заслужений учитель України, кандидати наук, вчителі-методисти, старші вчителі, відмінники освіти.
      Приміщення ліцею комфортне, кожен навчальний кабінет оснащений комп'ютерною технікою, учні мають вільний доступ до Інтернету, є їдальня, гуртожиток для сільських дітей. Навчання в ліцеї безкоштовне. Контингент учнів невеликий(до 180 учнів), кожна дитина доглянута, має можливості для самореалізації. Вчителі здійснюють індивідуальний підхід до кожної дитини.
     Шановні батьки, допоможіть своїй дитині зробити правильний вибір, адже це їхнє майбутнє!
  Учні ліцею мають пільги при вступі до Одеського національного університету ім. Мечникова та приватного ВНЗ "Міжнародний класичний університет "Україна-Південь"", так як ліцей входить до навчального комплексу (засідання ради комплексу протокол №1 від 18.04.13)
Зарахування учнів до ліцею здійснюється на конкурсній основі.

До 8-го класу
приймаються учні, що закінчили 7 клас загальноосвітньої школи.
Вступні випробування:
  • Співбесіда (психологічне тестування)
До 9-го класу
приймаються учні, що закінчили 8 клас загальноосвітньої школи.
Вступні випробування:

• Співбесіда (психологічне тестування)
До 10-го історико-правового класу
приймаються учні, які закінчили 9-й клас і мають свідоцтво про базову середню освіту
Вступні випробування:
  • Історія України (співбесіда)
  • Правознавство (тести)
  • Психологічне тестування

Чекаємо на Вас за адресою:
54056, м .Миколаїв,
пр. Миру 23-Г, тел. (0512) 21-10-42,