Миколаївському юридичному ліцею - 20 років

20-річчя
      15 квітня 2016 року в обласному Будинку художньої творчості відбулися урочистості до 20-річного ювілею Миколаївського юридичного ліцею. Привітати педагогічний колектив, учнів, випускників, батьків прийшло багато гостей, серед яких - міський голова Олександр Федорович Сенкевич, його заступник Євген Валерійович Шевченко, директор департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації Алла Борисівна Веліховська, начальник управління освіти Миколаївської міської ради Ганна Іллівна Деркач, працівники правоохоронних органів, юстиції.

20-річчя
Мер міста побажав ліцею процвітання, натхнення та взаєморозуміння в колективі та вручив Почесну грамоту міського голови директору ліцею Тамарі Володимирівні Парамоновій. Від міської влади ліцей отримав подарунок - комп'ютерну техніку.

Багато слів подяки прозвучало в адресу директора, педагогів ліцею.

Ліцей як загальноосвітній навчальний заклад з профільним навчанням і допрофесійної підготовки забезпечує повну загальну середню освіту з поглибленим вивченням суспільно-гуманітарних дисциплін. За 20 років своєї діяльності 50 учнів стали призерами ІV етапу Всеукраїнських олімпіад, ліцеїсти були переможцями конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, акції «Громадянин», турнірів, конкурсів; були не тільки учасниками, а й організаторами фестивалів, тренінгів.

Випускники ліцею - це гордість не тільки ліцею, але й міста, країни. Серед них слідчі, прокурори, працівники юстиції, Служби безпеки України, адвокати, юристи, успішні бізнесмени, учені, краєзнавці, держслужбовці. Є навіть священик, помічник губернатора, працівник Генеральної Прокуратури України. У цей день вони з'їхались із різних куточків України, щоб висловити слова подяки ліцею, який проклав їм дорогу у доросле життя.

20-річчя
   Концертна програма була не тільки урочистою, але й цікавою, феєричною, незабутньою. Усі мали можливість насолодитись виступами художніх колективів обласного будинку художньої творчості, ансамблю бального танцю «Нюанс», колективу обласного управління національної поліції «Южн
ый патруль». Учні ліцею також показали свої артистичні здібності: декламували вірші, брали участь у сценках, а у фіналі виконали попурі ліцейських пісень. Тож свято вдалося!

Прес-центр ліцею