Традиції

Традиційними в ліцеї є наступні заходи: Вечір знайомств, Осінній бал, Посвячення в ліцеїсти, конкурси «Міс Детектив», «Містер Детектив», вечір закоханих, інтелектуальний марафон, інтелектуальні ігри «Що, де, коли?», гала концерт наприкінці навчального року. Започатковані фестивалі: «Знавці рідного краю» та фестиваль правових знань «Терра Юстиція». З 1998 року діє в ліцеї клуб «Правовик». В його репертуарі є правопросвітницькі  заходи, серед них - тренінги і ляльковий театр. А для ознайомлення з майбутньою професією учні 10-11класів проходять правову практику в державних та правоохоронних установах .
          Залюбки учні беруть участь у конкурсі військової пісні і строю, суспільних акціях «Громадянин» , всеукраїнському конкурсі «Слідами історії», місіях тощо.

Традиції ліцейської родини
  1. Проведення моніторингу громадської активності здобувачів освіти ліцею за підсумками І семестру та року (Положення про моніторинг).
  2. Преміювання переможців моніторингу громадської активності.
  3. Вручення "фірмових" подарунків кращим ліцеїстам.
  4. Вручення перехідного кубку "Чаша знань" класу, переможцю в моніторингу громадської активності.
  5. Проведення Інтелектуального марафону (протягом місяця).
  6. Ведення пошукової роботи з історії рідного краю.
  7. Конкурси і вечори.