Кібербезка

alt

   Департамент соціального захисту населення Миколаївської обласної адміністрації на виконання листа Уповноваженого Президента України з прав дитини від 01.10.2020 №15/3-07/1686 повідомляє, що за даними світового огляду діти в період карантину стали проводити більше часу в Інтернеті, у зв'язку з чим підвищилася кількість випадків булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в Інтернеті збільшилася вдвічі.

   З метою реагування на подібні випадки, Урядом створено цілодобову безкоштовну державну консультаційну лінію за номером 1545 (далі обрати 3щодо безпеки дітей в Інтернеті, на яку можуть звернутися діти, батьки та спеціалісти, що працюють з дітьми.

alt

День Безпечного Інтернету

             Сьогодня, 9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом  для найкращого Інтернету”.

 

 

В нашому ліцеї цього року  до  ДЕНЯ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ були проведені такі заходи:

1) Єдиний онлайн-урок «Кібербезпека для учнів 8-11 класів» за участю  працівника управління патрульної поліції м. Миколаєва  Павлової Анни Анатоліївни, на якому було розглянуто основні питання  безпеки учнів в Інтернеті, зокрема,  щодо захисту персональних даних , правової  та безпечної поведінки в віртуальному просторі.

2)  Тестування учнів з метою визначення ступеня  безпечності своєї поведінки в цифровому світі, узагальнення результатів тестування кожного учня, з’ясування проблемних питань для конкретного учня.

3)  Перегляд відеороликів  з окремих питань безпеки в Інтернеті, в тому числі і тих, які створювали учні ліцею на уроках інформатики за власними сценаріями.

 

ЗАКЛИКАЄМО ВСІХ! ПРИЄДНУЙТЕСЬ!!!

КРОКУЄМО РАЗОМ ДО БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ !!!

 

alt

 

 

alt

 

 

alt

 


Онлайн-опитування  педагогів, учнів та  батьків учнів з питання КІБЕРБЕЗПЕКИ


Про опитування.PNG

Опитування проводиться на умовах повної анонімності , участь в опитуванні є добровільною.


Шановні колеги,  для  участі в опитуванні перейдіть за посиланням:

Просимо взяти участь в опитуванні  учнів ліцею та їх батьків. Для цього перейдіть за посиланням