Літературно-художній бал у рамках роботи клубу "Наследники героической славы"

25 грудня о 15:00 в Миколаївському російському драматичному театрі відбувся літературно-художній бал з ініціативи Миколаївської обласної суспільної організації «Русская национальная община "Русичъ"» у рамках роботи міського молодіжного клубу «Наследники героической славы».

У заході взяли участь 6 команд різних середніх навчальних закладів міста. До складу команди юридичного ліцею увійшли учні: Баланська Анастасія, Бойко Вікторія (9-А), Дєдухов Євген (10-А), Бондаренко Анна, Козленок Артем, Лопата Михайло, Суковата Владислава (10-Б), Островєрхов Артур (11-Б). Ліцеїсти виступили зі своєю літературно-художньою композицією «У нас и детства не было отдельно», яку присвятили 70 річниці з дня загибелі піонерів-героїв, юних розвідників, наших земляків Шури Кобера та Віті Хоменка. Наша танцювальна пара (Козленок А. та Бондаренко А.) вразила присутніх яскравим сольним номером.

За активну участь у роботі миколаївського молодіжного клубу «Наследники героической славы» учні ліцею були нагороджені дипломом та отримали у подарунок вазу ручної роботи з зображенням партизан 1812 року.

Літературно-художній бал у рамках роботи клубу "Наследники героической славы"