Екскурсія на підприємство "Чиста Вода"

7 грудня учні 9 класу їздили на екскурсію на підприємство «Чиста вода» в с. Слівіно Миколаївської області.

В автобусі ліцеїсти мали можливість подивитися пізнавальну передачу про структуру води та зміну її характеру під впливом оточуючого середовища, про силу цієї стихії.

На місці дітям показали, як вода очищується, де зберігається, розказали, які вона має властивості та значення для підтримання життєдіяльності людини. Екскурсоводи ознайомили дев'ятикласників з культурою пиття води (тобто коли і скільки її споживати) для підтримання водного балансу в організмі та гарного самопочуття. Найбільше сподобались ліцеїстам досліди, які практично доводили почуте від працівників підприємства. Наостанок учні переглянули не менш цікавий мультфільм, який з гумором підкреслив важливість споживання очищеної води. Сповнені позитивних вражень діти залишили свої відгуки на стінці побажань.

Екскурсія на підприємство "Чиста Вода"