Екскурсія до Очакова

22 листопада 2012 року учні 10-Б (Третьякова Є., Тимофєєва В., Федчак І.) відвідали екскурсію в м. Очакові, присвячену О. В. Суворову.

Разом з іншими школярами ліцеїсти побували біля меморіалу 68-ми героїв-десантників. Голова Миколаївського обласного управління «Русич» Т. М. Білоусова зачитала дітям вірш про героїв загону морської піхоти під командуванням К. Ольшанського. Усі присутні вшанували їх хвилиною мовчання та поклали квіти. З розповіді біля пам'ятника О. В. Суворову учні дізналися про військові заслуги цього полководця. В Очаківському воєнно-історичному музеї ім. О. В. Суворова діти мали змогу побачити різні картини, бюсти, макети кораблів і навіть форму Олександра Васильовича. У школі № 2 була проведена інтелектуальна вікторина, в якій команда юридичного ліцею здобула перемогу.

Екскурсія до Очакова