Ляльковий театр у дитсадочку №47

20 листопада у дитячому садочку №47 агітклубівці виступили у новому складі з програмою «Декларація прав дитини». Це учні 10-Б класу: Суковата Владислава, Лісовський Сергій, Лопата Михайло, Федчак Ірина, Ткаченко Ірина, Халявкіна Вікторія, Пєчкуров Владислав.

Магістр Права (Суковата В.) розказав дітям, що їх називають маленькими громадянами, показав документи, в яких записані їхні права, нагадав їм про обов'язки. Казкар-чарівник покликав малят до світу казки, познайомивши зі своїми друзями: Котиком (Лопата М.), Півником (Федчак І.), Лисицею (Ткаченко І.) та Вороною (Халявкіна В.).

Після перегляду лялькової вистави вихованці разом з Магістром з'ясовували, хто з казкових героїв чинив правильно, а хто - ні. І головне - намагалися розібратися, які права були порушені і чи захищає їх Декларація.

На завершення цієї зустрічі ліцеїсти провели для дітей змагання. Перемогу дружби малята скріпили у великому дружньому хороводі.

Ляльковий театр у дитсадочку №47