День народження родини

Вперше в юридичному ліцеї відбулося свято учнівсько-батьківського колективу 9-А "День народження родини".

У затишному урочисто прикрашеному приміщенні їдальні зібралися дев'ятикласники разом з батьками.

Господар та господарка сімейного кафе (учні 9-А: Новицький Влад, Савкова Дарія) привітно зустрічали гостей та пригощали їх.

На святі було все: презентація кращих якостей учнів з врученням медальйонів з номінаціями; веселі конкурси, жартівливі сценки з ліцейського життя, випробовування для батьків: "Чи знаю я свою дитину", "Угадай мелодію", привітання іменинників, лотерея, розповідь про цікаві сімейні традиції, сюрприз для мам - проникливий спів Бойко Вікторії та Баланської Анастасії ("МАМА!"). Гості поринули в атмосферу чарівної мелодії завдяки віртуозній грі Лавіденка Деніела.

Несподіваним подарунком для всіх присутніх став спів Горохової Олени Василівни, вчителя фізичної культури ліцею.

Так була започаткована традиція щорічного урочистого відзначення досягнень батьківсько-учнівського колективу: "День народження родини"

День народження родини