Будинок малечі

2 жовтня учні нашого ліцею разом з учителями Тараненко Л.Г., Клубачук В.А., Кутир Г.С. відвідали місцевий будинок малечі "Красное солнышко": Багрій О., Бойко В., Ісмаїлов Ш. (9-А); Бенерт Е., Волошин О., Глазунова Є., Гнєдой А., Довбня В., Жолонко С., Костандова Е., Малов В., Мурований О., Мусієнко С., Островерхов А., Плисюк Н. (11-Б).

Волонтерська група була створена з активних учасників учнівського самоврядування, які придбали подарунки та організували зустріч з малятами. Вихованці агітклубу "Правовик" за допомогою лялькового театру показали діткам казку. Чарівник і фея допомагали малятам розрізняти добрі та погані вчинки казкових персонажів. Півник, Ворона, Кіт та Лисиця викликали захоплення у маленьких глядачів. Разом з учнями ліцею діти ловили мильні бульбашки, збирали жолуді, каталися на гойдалках. Безсумнівно, цей день надовго залишиться у пам'яті ліцеїстів! Вони вже вирішили влаштувати подібне свято для малят на День Святого Миколая.

Будинок малечі

Будинок малечі    Будинок малечі