Бузька хвиля

13 вересня команда ліцеїстів (Малов В., Островерхов А., Бенерт Е., Суковата В., Лопата М., Трет’якова Є.) на чолі з Варшавською М.Ю. взяли участь у «Бузькій хвилі-2012». Це – міський проект, організований з метою громадянського виховання учнівської молоді, вивчення історії рідного краю, миколаївських суднобудівних заводів, корабельних пам'яток миколаївського суднобудування та долі видатних людей, життя та діяльність яких пов’язані з суднобудуванням, культурними подіями нашого краю та формування соціальної активності учнів у навчальних закладах.
   Ось які враження залишила ця поїздка в учениці 11-Б класу Бенерт Елли:
   «Наш день розпочався з того, що команда зібралася біля ліцею, ми зробили перекличку, взяли з собою гарний настрій і відправилися у місце призначення. До нього нам потрібно було добиратися на катері. Поїздка виявилася цікавою, панувала дружня, приємна атмосфера. Усі учасники зльоту були поділені на команди. Наша називалася «Одуванчики» і отримала стрічки жовтого кольору. Ми співали пісні, обирали девіз та назву команди. Було так весело, що навіть не помітили,як прибули до літнього табору «Дельфін». Одразу ж почалося привітання команд, а після знайомства – наші виступи. Потім учасників нагодували смачним обідом. Підкріпившись та набравшись сил, ми продовжили змагання. Найбільше мені сподобався конкурс бардівської пісні. Команди виявили свій співочий талант. Хлопці грали на гітарах, а всі інші співали (дехто навіть танцював). Після цього відбулося нагородження команд та вручення спеціальних подарунків – китайських ліхтариків. Коли всі отримали по ліхтарику, команди відправились на берег ріки та випустили їх у небо. Це було дивовижно. Зморені, але сповнені неповторних вражень, ми повернулися додому».
  Бузька хвиля