Всеукраїнський онлайн-флешмоб

Сьогодні 8 лютого 2022 року вчителі Миколаївського юридичного ліцею долучилися до “Всеукраїнського онлайн-флешмобу освітян до Дня безпечного інтернету”, який відбувся сьогодні в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України. Всього по Україні до заходу залучилося більше 41000 освітян! Ми - з ними «Разом для найкращого Інтернету !!!Приєднуйтесь до нас!!!

alt

Учні ліцею, також, незважаючи на карантин, дистанційне навчання, проявили свою громадську позицію, взяли активну участь в заходах до Дня безпечного Інтернету !!! Крокуємо разом для безпечного Інтернету !!

alt

Браво 8-А! Дякуємо кожному, хто випробував себе в цьому ролику, як справжній артист! Дякуємо Марині Борисовець, яка придумала та змонтувала ролик!  І, звичайно, найріднішій для 8 класу вчительці в ліцеї - класному керівнику Ларисі Тараненко, яка за півроку навчання нових учнів у ліцеї, сплекала такий чудовий колектив! Будьте і надалі такими творчими та завзятими !!!