Реєстрація на ЗНО

До уваги УЧНІВ та БАТЬКІВ учнів 11-х класів! Нагадую : з 01.02.2022 розпочалася реєстрація на ЗНО! На консультації ми обговорювали, що на цей час вже всі з Вас мали визначитися з предметами, щоб вчасно зареєсруватися, підготувати пакет документів та здати його в ліцей для відправки до ХРЦОЯО. Прошу до 14 лютого зареєструватися на ЗНО - сайт Українського центру оцінювання якості освіти https://testportal.gov.ua/ (обов.язково перевірити по буквам правильність записів у картці) та надати у файлі необхідні документи класним керівникам:
1)реєстраційну картку, яку Ви отримаєте під час реєстрації та роздрукуєте на принтері
2) ОДНУ(змінилися правила в кінці січня) фотокартку 3х4(НОВУ - не з дитячого садочку) ,
3) якісну ксерокопію паспорту.
В ліцеї ці документи ретельно перевіряються ще декілька раз, з.ясовуються проблемні питання і до кінця тижня (до 18 лютого - щоб був час вирішити питання, якщо будуть проблеми з відправленими документами ) документи відправляються до Херсонського РЦОЯО. Прошу відповідально підійти до вирішення даного питання, адже це в Ваших інтересах !!! Дякую за розуміння !!!