Місяць цифрової грамотності

МІСЯЦЬ ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

з 1 по 30 листопада 2021 року Міністерство цифрової трансформації України проводить інформаційну кампанію «Місяць цифрової грамотності». Ця ініціатива реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації «Дія. Цифрова освіта». Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.

У рамках проведення Місяця цифрової грамотності  запрошуємо всіх учасників освітнього процесу  ліцею долучитися до активностей, зокрема щодо:

- ознайомлення з платформами «Дія. Цифрова освіта» та «Всеукраїнська Школа Онлайн» (https://lms.e-school.net.ua/);

- перегляду освітніх серіалів: «Основи кібергігієни», «Кіберняні», «Обережно! Кібершахраї», «Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», «Як громаді стати цифровою», «Електронний підпис»  та обговорення їх змісту в сімях, класах, педагогічному колективі

- обговорення на педагогічній раді питання «Про можливості платформи «Всеукраїнська Школа Онлайн»   для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання»  (більшість учителів використовують цю платформу в своїй роботі).

- реєстрації учнів на платформі «Всеукраїнська Школа Онлайн»

- створення учнями 11-х класів відеороликів  на тему «Інформаційна безпека»

СПОДАВАЄМОСЯ на СПІВПРАЦЮ !!!

про участь у заходах  Місяця  цифрової грамотності

учасників освітнього процесу Миколаївського юридичного ліцею

- Учасники освітнього процесу ліцею були ознайомлені інформацією про заходи Місяця цифрової грамотності:

- педагогічні працівники ліцею – на виробничій нараді

- учні  - на годині спілкування

- батьки - за допомогою  офіційного сайту ліцею та  віртуальних груп класів.

-  Батькам учнів було запропоновано переглянути сім’єю  освітні серіали: «Основи кібергігієни», «Кіберняні», «Обережно! Кібершахраї», «Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», «Як громаді стати цифровою», «Електронний підпис».

- На годині спілкування класні керівники організували обговорення з учнями зміст серіалів.

- Учні 11-х класів були залучені до створення відеороликів на тему «Безпека в Інтернеті».

- Усі педагогічні працівники ліцею ознайомлені з платформою «Дія. Цифрова освіта» та пройшли  національний тест з цифрової грамотності «Цифрограм».

- На педагогічній раді одним із питань було питання «Про можливості платформи «Всеукраїнська Школа Онлайн»   для підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання»  (більшість учителів використовують цю платформу в своїй роботі).

- 241 учень ліцею був зареєстрований на платформі «Всеукраїнська Школа Онлайн».

Директор ліцею                                                                       Оксана  БОРИСОВЕЦЬ