День Безпечного Інтернету

alt     День Безпечного Інтернету

Сьогодня, 9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом  для найкращого Інтернету”.

В нашому ліцеї цього року  до  ДЕНЯ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ були проведені такі заходи:

1) Єдиний онлайн-урок «Кібербезпека для учнів 8-11 класів» за участю  працівника управління патрульної поліції м. Миколаєва  Павлової Анни Анатоліївни, на якому було розглянуто основні питання  безпеки учнів в Інтернеті, зокрема,  щодо захисту персональних даних , правової  та безпечної поведінки в віртуальному просторі.

2)  Тестування учнів з метою визначення ступеня  безпечності своєї поведінки в цифровому світі, узагальнення результатів тестування кожного учня, з’ясування проблемних питань для конкретного учня.

3)  Перегляд відеороликів  з окремих питань безпеки в Інтернеті, в тому числі і тих, які створювали учні ліцею на уроках інформатики за власними сценаріями.

ЗАКЛИКАЄМО ВСІХ! ПРИЄДНУЙТЕСЬ!!!

КРОКУЄМО РАЗОМ ДО БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ !!!