Антикризова програма для абітурієнтів

Миколаївський університет запропонував антикризову програму для абітурієнтів.

СТАНЬ СТУДЕНТОМ СЬОГОДНІ!

УНИКНИ ПРОБЛЕМ ЗНО !

СКОРОТИ ТЕРМІН НАВЧАННЯ !

ЗБЕРЕЖИ ФІНАНСИ!!!

Коронавірус; карантин; економічна криза; підвищення вступних балів ЗНО та кількості обов’язкових предметів тестування; скорочення обсягів державного замовлення, а, за самими престижними спеціальностями, – і ліквідація бюджетних місць; підвищення, до 25000 гривень, вартості навчання в державних закладах освіти; відсутність занять в школі та невизначеність термінів вступної кампанії.

ЯК ДОПОМОГТИ СОБІ НЕ ЗАЛИШИТИСЬ ЗА БОРТОМ
ОСВІТНІХ ПЕРЕПЕТІЙ ЦЬОГО РОКУ?

Міжнародний класичний університет ім. П. Орлика розробив АНТИКРИЗОВУ ПРОГРАМУ для абітурієнтів, які вже мають ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ, або НАВЧАЮТЬСЯ ЗАРАЗ В 11 КЛАСІ загальноосвітньої школи.
Отже. В Україні існує ступенева система освіти: робітнича професія, молодший бакалавр, бакалавр, магістр, доктор PhD. Всі ланки цієї системи працюють в Університеті ім. П. Орлика.
Вже 1 ТРАВНЯ, абітурієнти, що мають ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ, або НАВЧАЮТЬСЯ ЗАРАЗ В 11 КЛАСІ, – можуть бути прийнятими на дистанційне навчання за робітничою професією за спеціальностями, спорідненими з університетськими: молодша медична сестра, лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу, діловод, стюард, касир, паспортист, охоронник; після проходження дистанційного навчання у липні-серпні отримати ДИПЛОМ КВАЛІФІКОВАНОГО РОБІТНИКА, а у серпні-вересні бути зарахованим до коледжу університету.

ЯКІ МОЖЛИВОСТІ ЦЕ ДАЄ АБІТУРІЄНТОВІ?

1. Стати у 2020 році СТУДЕНТОМ університетського коледжу (рівень «МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР»), – НЕЗАЛЕЖНО ВІД РЕЗУЛЬТАТІВ ЗНО;
2. СКОРОТИТИ НАВЧАННЯ У КОЛЕДЖІ НА ТЕРМІН ВІД ШЕСТИ ДО ДЕСЯТИ МІСЯЦІВ;
3. ЗМЕНШИТИ ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ НА НАВЧАННЯ (оплата навчання, ЗА РОБІТНИЧОЮ ПРОФЕСІЄЮ, при вступі в коледж, ЗАРАХОВУЄТЬСЯ ЯК ОПЛАТА ЗА ПЕРШИЙ СЕМЕСТР).
4. Після отримання диплома МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА, випускник може вступити на БАКАЛАВРАТ, а далі – до МАГІСТРАТУРИ, – за обраними спеціальностями.

ОТЖЕ, ЯКЩО ВИ ОБЕРЕТЕ ТАКУ МОДЕЛЬ, –

Ви ГАРАНТОВАНО стаєте СТУДЕНТОМ; отримуєте ДИПЛОМИ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКА за усіма освітніми рівнями та значну ФІНАНСОВУ ВИГОДУ (не сплачуєте вартість першого семестру); СКОРОЧУЄТЕ ТЕРМІН НАВЧАННЯ; зможете поєднувати навчання з роботою та стажуванням у найкращих, профільних для спеціальностей, закладах світу.

У цілому, університет здійснює підготовку за наступними спеціальностями:

МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР:
        Журналістика
        Геодезія і землеустрій
        Облік та оподаткування
        Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
        Медсестринство
БАКАЛАВР:
        Технології медичної діагностики та лікування
        Фізична терапія, ерготерапія
        Геодезія і землеустрій
        Дошкільна освіта