Міський голова відвідав ліцей

Сьогодні в юридичному ліцеї відбулася знаменна подія - презентовано проект "Шкільне кафе".

З цього приводу до нас завітав міський голова Олександр Сєнкевич та інші високі гості.

Подивитися міні-виставу "Аліса в Країні див" у виконанні ліцеїстів, випити чаю з молоком, скуштувати справжній англійський пудинг (і все це під мрійливі звуки стародавньої лютневої музики), - ось що сьогодні можна було зробити в стінах юридичного ліцею.

Метою проекту було удосконалення системи харчування в закладі освіти. Учні, разом з керівником проекту, директором  Парамоновою Т.В., презентували результати спільної роботи, дякували всім, хто долучився до проекту: учням, батькам, міському голові Олександру Сенкевичу, заступнику міського голови Криленку В.І., начальнику управління освіти Личко Г.В. , депутату Миколаївської міської ради Наталья  Манзюк, представникам КВП з організації харчування, представникам ПриватБанку, благодійного фонду "Лібра". Завдяки спільним зусиллям  діти маюсь сучасну, комфортну, естетично оформлену їдальню, де додатково встановлено сушарки для рук, мікрохвильова піч, кавомашина, термінал для безготівкового розрахунку, фільтри для питної води, баки для сортування сміття, нові меблі та посуд.

Гості залишилися в захваті від нового інтер'єру нашої їдальні, яка тепер виглядає як справжня кав'ярня.

Дякуємо інформаційній службі міської ради за висвітлення події і гарні фото!

(https://mkrada.gov.ua/ru/news/10033.html)

Дякуємо всім, хто допомагав і вболівав за нас! Ми це зробили!