Містер детектив 2018

У п’ятницю, 14 грудня, в ліцеї урочисто закрили Всеукраїнський тиждень права традиційним конкурсом "Містер детектив".

На заході були присутні шановні гості, які й увійшли до складу журі: директор другого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олег Володимирович Антонець (голова журі); керівник Миколаївської молодіжної детективної школи Євген Юрійович Парамонов; студентка Київської національної академії внутрішніх справ, випускниця ліцею 2017 року – Анастасія Шереметьєва.

Змагались дві команди змішаного складу у знаннях з правознавства, військової справи, спортивних конкурсах, стрільбі з пневматичної гвинтівки, демонстрували творчі здібності. Керівник Молодіжної детективної школи перевіряв капітанів команд на майстерність володіння зброєю, знання детективного жанру літератури, а також наскільки ліцеїсти розбираються в татуюваннях і марках автомобілів.

Дякуємо гостям та нашим найкращим учням!