Відкриття класу правознавства

11 грудня 2018 року в Миколаївському юридичному ліцеї був урочисто відкритий КЛАС ПРАВОЗНАВСТВА імені ЯРОСЛАВА МУДРОГО. Це перший такий клас в Україні, відкритий Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого, в якому навчатимуться учні 10-А. В рамках Всеукраїнського тижня права та з нагоди відкриття класу були підведені підсумки олімпіади з правознавства, що проводив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Викладачі університету привітали всіх учасників, вручили їм сертифікати, а переможці отримали грошові премії: ІІІ місце посіла учениця 10-А класу Радченко Вікторія, ІІ місце - Марія Терлецька(11-Б), І місце посів Воловик Олег (10-А). Наприкінці зустрічі відбулося активне спілкування ліцеїстів із викладачами університету. Хочеться побажати учням творчої співпраці, наснаги, сил у подолання вершин правових знань.