Правовик у ЗЗСО №64

У середу, 5 грудня, члени "Клубу "Правовик" виступили з правопросвітницькими програмами в старших класах ЗЗСО 64 в рамках підготовки до важливих подій – Всеукраїнського тижня права 2018, Міжнародного дня прав людини та 70-річчя прийняття Загальної декларація прав людини 1948 року.

"Клуб "Правовик"" провів серію тренінгів,  присвячених сучасним проблемам реалізації та захисту прав людини в Україні.

Учні 10-А класу (Олександра Брашеван, Катерина Помазунова, Євгенія Матвійчук, Оксана Апостолова та Артем Мусоров) нагадали учням 7-го класу про права людини та способи їх захисту в нашій державі, обговорили зміст статей Конвенції ООН про права дитини, ЗУ "Про охорону дитинства", знайомі їм випадки порушення прав людини.

Під час тренінгу, що проводили учні 11-Б класу (Аліна Б'ялік, Катерина Капуста, Марія Волощук і Валерія Трубнікова), звернули увагу учнів  8-9-х класів на типи вуличних компаній, ознаки віктимної поведінки, можливі дії під час затримання поліцією, міри відповідальності неповнолітніх у разі порушення чинного,  законодавства України. Учні обіграли запропоновані ситуації, шукали шляхи вирішення проблеми.