"Зомбі"

У понеділок, 26 листопада, учні 9-х класів Миколаївського юридичного ліцею дали старт проекту для учнівської молоді "ЗОМБІ", проведення якого ініціювала ГО "Федерація спортивних і прикладних видів стрільби України" спільно з ГО "Центр тактико-спеціальної підготовки "БУЛАТ". Заняття з учнями провела президент ФСПВСУ,  інструктор Олена Ігорівна Редькова. Ліцеїсти вивчали види зброї, мету та правила її застосування, юридичну відповідальність, Кодекс стрілка. Розглянули та відпрацювали правила використання зброї, переміщення зі зброєю, індивідуальний захист. Ознайомилися з фізичними основами роботи пістолету, зовнішньої болістики, порівняли швидкість польоту пулі з убойною силою зброї. Дякуємо організаторам за унікальну можливість для учнів ознайомитись з правилами безпечної поведінки зі зброєю.