Правовик у дитячому садочку №1

У четверг, 15 листопада, учні 9-А класу Миколаївського юридичного ліцею завітали з ляльковою виставою до дитячого садка №1 "Північне сяйво".

Це члени "Клубу "Правовик"" у новому складі: Анастасія Дорофєєва, Олег Ксьонжик, Надія Балакіна, Анастасія Терпелюк і Нікіта Уваров. Ліцеїсти розповіли малятам про їхні права, закріплені в Конституції України та Конвенції ООН про права дитини. Вихованці садочка зацікавлено спостерігали за діями Лисеня, Левеня, Вовченя, Зайченя, Півника, та разом з героями весело співали пісеньку про дружбу. Дітки пообіцяли бути слухняними та не ображати один одного, а наші артисти – завітати знову з іншою казочкою.

Наостанок маленькі глядачі подарували свої щирі гучні оплески акторам лялькового театру.