Свято Першого Дзвоника

У понеділок, 3 вересня, в Миколаївському юридичному ліцеї пройшло Свято Першого Дзвоника.

Цього року, замість традиційної ранкової лінійки, одинадцятикласники організували для всіх ліцеїстів квест-знайомство із закладом. На початку заходу учасники отримали кольорові папірці, за якими були розподілені в сім груп і закріплені за супроводжуючими. Кожна група рухалася за своїм маршрутом по локаціях "Історія ліцею", "Особливості навчання", "Педагогічний колектив", "Самоврядування", "Традиції ліцею", "Клуб "Правовик"" і "Психологічна служба". На кожній з них новачки дізнались щось цікаве, а інші поглибили свої знання про наш навчальний заклад. Наостанок учасники поділилися враженнями від квесту і поспішили на Перший Урок.

Тематика Першого Уроку в усіх класах була пов'язана з Україною та Європою. Учні висловлювали власні думки щодо українських і європейських цінностей, війни та миру, аналізували висловлювання відомих людей і переглянуті відеофільми, демонстрували творчі здібності (декламували патріотичні поезії, співали українські пісні, грали на музичних інструментах).

Далі на всіх учнів чекали заняття за розкладом.

Таким насиченим та яскравим був перший навчальний день у стінах юридичного ліцею.

XX">