День відкритих дверей

16 квітня 2011 року в ліцеї пройшов День відкритих дверей. У цьому заході брали участь студенти ЧДУ ім. П.Могили - випускники ліцею 2010 р., студенти університету "Україна", з яким ліцей співпрацює, учні шкіл міста Миколаєва та учні ліцею.

Між командами студентів ЧДУ, "України", ліцею та збірною команди шкіл м. Миколаєва проходив правовий Брейн-ринг, присвячений 15-річчю Конституції України.

Гру оцінювало журі у складі:

• Бадалова Ольга Сергіївна - заступник начальника міького управління юстиції
  • Каплій Олена Володимирівна - викладач Миколаївського комплексу національного університету "Одеська академія"
  • Новосад Анастасія Ігорівна - старший інспектор Миколаївської митниці
  • Підберезних Інна Євгенівна - завідувач кафедри правознавства університету "Україна"

Переможцем стала команда учнів юридичного ліцею. Під час проведення Дня відкритих дверей учні подорожували по станціях:

• Ольвійська, яку вела старший співробітник Миколаївського обласного краєзнавчого музею Н.М., з яким ліцей активно співпрацює вже 12 років. Учні познайомились із музеєм під відкритим небом "Ольвія"
  • Сімейна - вела практичний психолог ліцею Склярова О.М. Вона провела з дітьми тренінг про стосунки дітей і батьків.
  • Музейна - вела ЗДВР Гіль С.В., тут учні ознайомились з експозицією музею "Наша біографія"
    На завершення учасники проспівали пісню "Изгиб гитары желтой".