Літературна вітальня

День рідної мови в юридичному ліцеї

21 лютого в Миколаївському юридичному ліцеї святкували Міжнародний день рідної мови. Зранку учнів і вчителів привітно зустрічали дівчата 10-Б класу (Аліна Б’ялік і Марія Терлецька), які вітали всіх зі святом і запрошували на літературну вітальню «Усе починається з любові…» («Про кохання українською») після ІІІ пари. Також була проведена радіолінійка, під час якої ліцеїстам нагадали історію заснування свята та повідомили цікаві факти про українську мову.

Пізніше у святково прибраній залі пролунали вірші про кохання відомих українських поетів – М.Вороного, В. Сосюри, Л. Костенко, а також вчителя української мови та літератури Г.С. Кутир. Романтичний танок і пісні у виконанні учнів 9-А, 11-А та 10-х класів створили піднесений, урочистий настрій. Ліризм і душевність відчувалися в кожному виступі. Захід закінчився під гучні аплодисменти.