Міс Детектив - 2018

У середу, 7 березня, традиційно до Міжнародного жіночого дня в Миколаївському юридичному ліцеї відбувся конкурс «Міс Детектив».
У змаганні взяли участь дві команди дівчат:

«Зірки»

Анастасія Терпелюк
Єлизавета Бабій
Ніна Агєєва
Олена Спірідонова
Єлизавета Чудновцева
Поліна Романішина (капітан)

«6 карат»

Анастасія Дорофєєва
Анастасія Тімохіна
Яна Щур
Аліна Веретіліна
Аліна Б’ялік
Каріна Бабкіна (капітан)

Конкурсантки шукали «ідеал жінки», розв’язували детективні задачі, демонстрували знання правил застільного етикету, виконували стройові справи, стріляли з пневматичної гвинтівки, показували свою силу та спритність у фізичних завданнях (віджимання, вичавлення лимону, кидання «сніжків»). Окремо змагалися і капітани команд: висловлювали власну думку з приводу існування суто жіночих професій, проводили асоціації між запропонованими речами  та учасницями протилежної команди.

Протягом заходу ліцеїсти вражали яскравими концертними номерами. У душевних поетичних рядках вітали представниць жіночої статі Артем Мусоров (9-А), Михайло Харченко, Едуард Штанько, Сергій Трощенко (11-А), Даніл Медвідь, Кирило Штилик, Артем Малахов, Владислав Дирша, Артем Коноваленко (10-А). Ніжні чуттєві слова присвятили всім мамам Вадим Кравцов, Владислав Каніровський, Петро Каспарян, Нікіта Уваров, Максим Сагайдак (8-А). Про материнське тепло і ласку заспівали учні 10-Б класу Анатолій Степанюк і Аліна Б’ялік. Марія Волощук, Валерія Трубнікова (10-Б), Євгенія Матвійчук (9-А) та вихованка зразкового хореографічного ансамблю «Ренесанс» Марія Долгополова (9-А) продемонстрували присутнім, як танцюють ідеальні дівчата.

За результатами журі звання «Міс Детектив» отримала Поліна Романішина (11-А). У номінації «Міс Креативність» перемогу здобула Каріна Бабкіна (11-А), «Міс Спритність» - Єлизавета Чудновцева (10-Б), «Міс Кмітливість» - Єлизавета Бабій (9-А). І місце посіла команда «Зірки», ІІ – «6 карат». Усім учасницям були вручені солодкі призи.          Наостанок ведучі конкурсу Олег Воловик (9-Б) та Ігор Полянський (9-А) звернулися до всіх жінок:

Ти – ЖІНКА! Пам'ятай це всюди!
І як би там не склалось майбуття,
А справжня жінка завжди в шані буде,
Бо ЖІНКА – це і є творець життя!..