Засідання учнівської ради

Учнівське самоврядування: назустріч змінам!

У п'ятницю, 26 січня, в юридичному ліцеї під час години спілкування пройшла звітна конференція Учнівської ради.

Голова Учнівської Ради Дмитро Комаров (10-Б) повідомив присутнім, які пункти передвиборчої програми вдалося реалізувати в І семестрі та які заходи потрібно зробити найближчим часом. Після свого виступу Дмитро надав слово головам комісій учнівського самоврядування. Яна Карпінська (історіографічна), Аліна Б'ялік (дозвілля), Марія Кучеренко (прес-центр), Соф'я Горохова (академічна), Єгор Волощук (майнова), Анастасія Рамська (омбудсмен) звітували про роботу своїх комісій протягом І семестру. Були відзначені успіхи, вказані недоліки та запропоновані шляхи налагодження механізму Учнівської Ради.

Наприкінці присутні обговорили окремі питання та пропозиції.

Бажаємо всім плідної роботи! Назустріч змінам!

Прес-центр МЮЛ