(Не) дитячий погляд

Участь учнів Миколаївського юридичного ліцею та ЗОШ №11 в (анти)конкурсі

Наприкінці грудня 2017 р. Всеукраїнська Асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», спільно з партнерами з молодіжної громадської організації «ФРІ», визначила рейтинг учасників літературного (анти)конкурсу «(Не)дитячий погляд на війну», активна фаза якого припала на 16 жовтня – 30 листопада   2017 р. Учні Миколаївського юридичного ліцею Дрьоміна Яна, Лозицька Олександра, Троченко Юлія, Терпелюк Анастасія та учениця 4-Б класу  ЗОШ №11 Борисовець Марина стали активними учасниками цього конкурсу.

Історія  учениці 10-А класу Дрьоміної  Яни  виявилася цікавою, проникливою та по-своєму повчальною. Організатори (анти)конкурсу запросили її та вчителя історії  Варшавську Майю Юхимівну до Молодіжної Академії проекту «Інтеграція через діалог», що проходитиме 26-27 січня 2018 р. у м. Києві.