День Св. Миколая 2017

День Святого Миколая в Миколаївському юридичному ліцеї

У вівторок, 19 грудня, до Дня Святого Миколая в юридичному ліцеї  відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки. На свято до ліцеїстів завітали дівчата у вишиванках (Н. Агєєва, Є. Бабій, К. Помазунова), які співали українські колядки та закликали Святого Миколая (А. Коноваленко). Він завітав із мішком подарунків, побажав усім сил і натхнення для успішного завершення навчання. Не обійшлося і без Мари, що роздавав різочки тим, хто був неслухняним протягом року.

За запрошенням громадської організації інвалідів центрального району м. Миколаєва ліцеїсти влаштували свято для дітей з обмеженими фізичними можливостями та їхніх батьків на базі міського територіального центру соціального обслуговування (А. Б’ялік, А. Артюшенко, А. Кравченко, П. Романішина). Учні підготували для присутніх веселі пісні, жартівливі загадки, цікаві руханки, невеличку виставу. Малеча із захопленням спостерігала за Зимою, Сніжинкою, Снігуронькою та дарувала навзаєм щирі  оплески. Із радісними обличчями діти старанно розповідали вірші, співали пісні. Дід Мороз вручив усім дітям новорічні подарунки із символом 2018 року – Жовтою Собакою.

Хай Миколай у вишиванці

Розбудить подарунком вранці

І принесе у Вашу хату

Добробут, радості багато.

Розбудить приспані надії,

Зернятко щастя хай посіє.

Зігріє гумором, любов’ю,

І принесе усім здоров’я.