День знайомств

22 вересня в Миколаївському юридичному ліцеї відбувся «День знайомств». Це традиційний ліцейський захід, який щороку змінює свою форму. На цей раз ми вирішили провести презентацію класів у три етапи. На початку дня під час проведення ранкової зарядки всі класи представили свої девізи, на перервах презентували виставки учнівських творчих робіт, а на годині спілкування зі сцени знайомили всіх з традиціями класу, талановитими особистостями свого колективу. 11-А порадував піснею гурту «Скрябін» «Старі Фотографії». 10-А та 10-Б представив всіх учнів короткою веселою характеристикою та заспівав пісню під акомпанемент гітари. 9-ті класи розіграли сценки, а наймолодші з нас, 8-А клас, засипали зустрічними компліментами дівчат та хлопців свого класу. Учні 10-А підготували ярмарок солодощів у їдальні під назвою «Майстер шеф-діти». Організували захід учні, що входять до складу комісії Дозвілля учнівського самоврядування ліцею. «День знайомств» допоміг нам знайти нових друзів, дізнатися про нових учнів, презентувати себе, знайти нові таланти серед ліцеїстів.

Прес-центр ліцею

День знайомств