"EUROPEAN SUMMERTIME"

Літні канікули для учнів 8-го класу Миколаївського юридичного ліцею розпочалися з англомовного табору "EUROPEAN SUMMERTIME".

У перший день після урочистого відкриття, на якому  учні  ознайомилися із загальними відомостями про Європейський Союз, усвідомили головний принцип (Єдність у розмаїтті) та згадали про козацьке коріння українців, адже діти вирушили до краєзнавчого музею, озброївшись  подорожнім листом.

Другий день було присвячено підвищенню екологічної свідомості. Розподілившись по групах, учні  розмірковували про екологічне становище та пропонували шляхи його покращення. За принципом «Think globally - Act locally», відбулося виготовлення урн для збору використаних батарейок та акція по прибиранню ділянки лісосмуги біля ліцею.

Третій день подарував можливості перевірити знання новинок кіноіндустрії та проявити свої акторські здібності.

День винахідника запам'ятався розвитком інноваційних здібностей та груповою роботою над виготовленням власного винаходу.

В останній день табору восьмикласники  досліджували  особливості розвитку країн Європейського Союзу та  презентували Європейські країни.

Головне, що зрозуміли учні: англійська мова – мова міжнародного спілкування, яку потрібно знати кожному українцю.

"EUROPEAN SUMMERTIME"

Прес-центр ліцею