Офіційне відкриття

О спорт, о спорт! Це просто клас!

Офіційне відкриття
    5 травня 2017 року в Миколаївському юридичному ліцеї відбулося урочисте відкриття оновленого спортивного майданчика, кошти на який були виділені міською владою та Миколаївським глиноземним заводом. Ліцеїсти, взявши участь  у конкурсі соціальних проектів, які проводить центр соціального проектування «Територія РУСАЛу», здобули перемогу. Завдяки підтримці голови Миколаївської міської ради Сенкевича О.Ф. та начальника управління освіти Миколаївської міської ради Деркач Г.І. мрія учнів втілилася в життя – маємо ґрунт для виховання нового покоління активної, здорової, спортивної нації, майбутніх оборонців рідного краю.

Офіційне відкриття
     Директор ліцею Парамонова Т.В. висловила слова подяки від імені педколективу, учнів, батьків, мешканців мікрорайону за підтримку в реалізації проекту голові Миколаївської міської ради Сенкевичу О.Ф., заступнику голови Миколаївської міської ради Шевченку Є.Ю., голові адміністрації Інгульського району Гладун С.М., начальнику управління освіти Миколаївської міської ради Деркач Г.І., в.о. генерального директора Миколаївського глиноземного заводу Жмуркову В.В., депутату Миколаївської міської ради Манзюк Н.І., керівнику підприємства «Миколаївміськбуд» Жендубаєву М.М.

Після урочистого перерізання символічної стрічки відбулася зустріч з міні-футболу двох команд юридичного ліцею – «Вартові галактики» й «Профі», а збірна команда учнів ліцею взяла участь у проходженні смуги перешкоди. У кінці заходу учні отримали нагороди: грамоти, дипломи, кубок.

Офіційне відкриття
      Тож спортивне свято вдалося!

Прес-центр ліцею