Учні юридичного ліцею – переможці Інтернет-дискусії

Учні Миколаївського юридичного ліцею під керівництвом учителя історії Варшавської М.Ю.  взяли активну участь в Інтернет-дискусії «(Не) Герої війни. Військовополонені».
       Оргкомітет конкурсу відмітили, що есе ліцеїстів містили цікаві судження, неупереджену оцінку історичних джерел, а також влучні аналогії із сучасністю. Серед 15 переможців (по всій Україні) конкурсу є й учні ліцею –  В'ячеслав Білий, Владислава Кравчина, Діна Воробйова та Яна Домбровська.
       Відповідно до умов проведення дискусії, їх запросили взяти участь у конференції Всеукраїнської Асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», яка відбудеться у жовтні 2017 р. та буде присвячена обговоренню тематики Другої світової війни у шкільній історичній освіті.

Прес-центр ліцею

Лист із Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін "Нова Dоба"