Скромняги 8-А

Скромняги з 8-А

17-19.02.2016 у Миколаївському юридичному ліцеї відбувся незвичайний захід під назвою «Скромняги з  8-А», завдяки якому ліцей відкрив нові таланти, а всі бажаючі ліцеїсти побачили вишукані витвори мистецтва. Ці перлини творчості належали учням 8-А класу та їхнім родинам.

Захід був організований комісією дозвілля 8-А класу на чолі з класним керівником Варшавською Майєю Юхимівною.

Виставка була надзвичайно різноманітною та яскравою. Були представлені картини, панно, скриньки, рушники і навіть дитячий одяг!

А саме роботи:

Бившевої Юлії та Бившевої Наталі Миколаївни (мама Ю. Бившевої):
«Стіл художника»
«Нотюрморт»
«Казкова тварина»
«Моє маленьке сонечко» - робота Наталії Миколаївни
Левченко Олени та Левченко Алли Василівни(мама О. Левченко):
«Гаманець»
«Ікона Богородиця»
Збірка віршів «Весна» - автор Мельничук Василь Іванович
«Ложка для мами»
«Чохол для телефона»
«Колпак»
«Кухонна підставка»
Кучеренко Марії, Кучеренко Світлани Вілоріївни(мами М. Кучеренко) та Кучеренко Руфіни Іванівни(бабуся М. Кучеренко):
«Дитячі мрії»
«Розквіт весни»
«Янгол»
Дем’яненко Марії:
«Чудовий ранок»
«Веселі будні»
Медвідя Даніла:
Набір «Осіння фантазія»
«Новорічні іграшки»
«Шерстяні тварини»
«Літня ялинка»
Акулович Анни:
«Квіти»
«Свята ікона»
Дрьоміної Яни та Дрьоміна Євгена Олександровича(батько Я. Дрьоміної:
«Скринька»
Маркової Вікторії:
«Панди»

Бабуся Мітіна Даніла – Маханова Людмила Сергіївна представила на виставку «Рушник»
Горохова Софія, Горохов Леонід Вікторович(батько С. Горохової) та Горохової Олени Василівни(мама С. Горохової):
«Четверняшки – 4 няшки»
«Блакитна фантазія»
«Годинник з вулику
«Казкові герої»
«Оригамі»
«Вид з вікна»
«Зодіак»
«Троянда»
«Букет піонів»
«Білий тигр»
«Левиця»
«Господиня»
«Місячна ніч»
«Кіт при місячному сяйві»

Всі були в захваті, і вчителі, і учні! Вони прокоментували виставку таким чином:

Каллаш Ніколь: «Виставка дуже вразила! Я дізналася багато цікавого про моїх однокласників, тих з ким я вчуся і товаришую.»

Коноваленко Артем: «Незвичайна виставка, багато чудових експонатів. Я пишаюся моїми творчими однокласниками та їхніми батьками.»

Маюрова Валентина: «Це була неймовірна виставка! Хоча ми наймолодші, але вже довели, що зовсім не гірші за страших»

Медвідь Даніл: «Незабутні враження! Це величезна робота, але ми довели усьому ліцею, що ми справді творчі особистості.»

Такі враження залишилися в пам’яті учнів, які приймали участь у заході. Скромняги з 8-А довели, що мають багато дивовижних талантів. А ми щиро сподіваємося, що це був не останній захід, присвячений творчості учнів.

Скромняги 8-А