Літній мовний табір

Літній мовний табір «Pleasant June»

Літній мовний табір
Літо…  Хто не любить цю пору року? Адже це величезна можливість приємно відпочити та насолодитися спілкуванням зі старими та новими друзями.

Учні 8-А класу Миколаївського юридичного ліцею мали чудовий шанс повеселитися, познайомитися з новими друзями (волонтерами ЧДУ ім. Петра Могили Мерлич Вікторією та Кацман Оксаною) і вдосконалити свої мовні навички в англомовному літньому таборі «Pleasant June».

Табір працював протягом одного тижня. Перший день був присвячений історії: після відкриття табору учні ходили до Миколаївського обласного краєзнавчого музею, після чого їм цікаво було поділитися враженнями про екскурсію англійською мовою та дізнатися нове про стародавні цивілізації.Літній мовний табір
Другий день – день друзів: три групи працювали над тім-білдінгом, виготовленням постерів, міні-книжок про життєві цінності, співали пісні та грали в ігри.

Третій – зелений день продемонстрував учням шляхи збереження природи.

Літній мовний табір
Четвертий – день кіно був найцікавішим: змагання, сюрпризи, театральні постановки, шоу. «Попелюшка», «Дюймовочка» та «Спляча Красуня» були представлені на сцені. Кожен отримав досвід суперзірки.

Заключний день – європейський: дозволив учасникам табору розширити свій світогляд, попрактикувати навички ведення дискусії та помріяти про майбутнє України.Літній мовний табір
Учні під час закриття табору сказали, що вивчення англійської – це «жахливо» приємна справа. Протягом тижня вони мали можливість отримати нові знання, які можна застосувати в подальшому, розширити свій кругозір, проявити креативність, реалізувати свій творчий потенціал та суттєво розвинути мовленнєві вміння та навички.

Л.Г.Тараненко, учитель англійської мови

Speaking summer camp "Pleasant  June "

Summer time… Who doesn't like it? It's a great opportunity to have a pleasant rest and to enjoy the communication with old and new friends.

The 8th form of our lyceum had a chance to have fun, to meet new friends (volunteers Merlych Viktoriya and Katsman Oksana) and to improve their language skills in the English speaking summer camp "Pleasant  June ".

The first day was devoted to History. After the Opening Ceremony we went to the regional museum. It was great to share impressions and to find out new facts about ancient civilizations.

During the FRIENDS DAY 3 groups dealt with team-building activities ,made posters or mini books about  life values and friends, sang songs and played games.

The GREEN DAY showed the ways to be eco-friendly and to protect the Earth.

The CINEMA DAY with its competitions, surprises and shows was the most entertaining. Cinderella, Thumbelina and The Sleeping Beauty were performed on stage. Everyone had the experience of a superstar.

The EUROPEAN DAY allowed campers to widen their outlook , to practise  the discussion skills and to dream about the future of  Ukraine.

Personally I enjoyed every minute of our camp's time .I'm sure the 8th formers will also remember that learning English is an awfully PLEASANT business.

Larysa Taranencko, a teacher of English