Учні ліцею - переможці акції

Учні Миколаївського юридичного ліцею – переможці

Громадянської акції

У рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Історико-культурна спадщина в  еру глобалізації: теоретичні та прикладні аспекти» команда Миколаївського юридичного ліцею взяла участь (як переможці Громадянської акції школярів України «SOS – історична пам’ятка: досліджуємо і зберігаємо разом») у  Молодіжній академії, яка відбулася 3-4 червня у Львівській політехніці.

Члени команди разом із керівником – учителем історії Варшавською М.Ю. презентували кожен із етапів роботи над проектом гостям заходу, мали чудову нагоду познайомитися з іншими переможцями конкурсу, поспілкуватися із фахівцями у галузі охорони та збереження культурних пам'яток України та студентами Львівської політехніки, презентувати свої роботи у Львівській політехніці» та  Площі Ринок, відвідати Львівську міську раду, музеї міста, здійснити цікаві екскурсійні маршрути містом Лева.

Прес-центр ліцею

Учні ліцею - переможці акції