Звіт керівника

02 червня 2016 р. в ліцеї проходила загальноліцейська конференція за участю представників громадськості.

У роботі конференції взяли участь 63 учасника, із них 25 - представники батьківської громадськості.

Головне питання конференції - звіт керівника про результати діяльності закладу за 2015-2016 н.р.

Директор ліцею Парамонова Т.В. звітувала за наступними напрямками:

1. Забезпечення рівного доступу до навчання
  2. Створення умов для варіативності навчання та впровадження інноваційних технологій у навчальний процес
  3. Організація різних форм позаурочної роботи
  4. Заходи щодо зміцнення і мадернізації МТБ в 2015-2016 н.р.
  5. Джерела фінансування з вересня 2015 по травень 2016 року
  6. Забезпечення ліцею педкадрами, їх раціональне використання
  7. Соціальний захист, збереження та зміцнення здоров'я дітей і працівників
  8. Залучення батьків, співпраця з громадськими організаціями

Парамонова Т.В. звітувала про бюджетні надходження у 2016 році та їх використання.

Заступник голови президії благодійної організації "Піклувальний фонд МОЮЛ" Біла Т.В. розповіла про фінансову підтримку фондом навчальної бази ліцею протягом навчального року та дала оцінку роботі директора Парамонової Т.В,

Підчас виступу викоистовувались фото та відеоматеріали за участю дітей, таблиці кошторису, результати досягнень.

Думка щодо оцінки діяльності керівника - директора Парамонової Т.В. була одностайною: роботу керівника визнати задовільною з заохоченням.