Наукові дослідження

Наукові дослідження учнів юридичного ліцею

Учні Миколаївського юридичного ліцею є авторами наукових статей. Зокрема, стаття учениці 11-Б класу Дубровіної Катерини та вчителя історії Варшавської М.Ю. «Надгробки як джерело вивчення історії єврейського етносу (за матеріалами миколаївського некрополя)» надрукована в збірці матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції (том ІІ) «Історичні мідраші Північного Причорномор’я»  в розділі 3 «Археологічні дослідження та пам’яткоохоронні роботи».

Константиновський Сергій став одним із переможцем ІІ Всеукраїнського конкурсу учнівських есе на юридичну тематику: «Право і закон: погляд 18-», його робота «Допит як слідча (розшукова) дія за новим Кримінальним процесуальним кодексом» розміщена в збірці матеріалів цього конкурсу.

Прес-центр ліцею