Затвердження плану спільних заходів

Співпраця юридичного ліцею

16 лютого у був затверджений план спільних заходів на 2016 рік між Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області та Миколаївським юридичним ліцеєм. Ця співпраця триває вже декілька років.

Начальник  Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Возняк Р.І. наголосив на тому, що буде продовжуватись співробітництво з органами виконавчої влади з питань захисту прав свобод і законних інтересів дітей, підлітків та роз’яснення чинного законодавства.

Відповідно до плану група учнів 11-х класів у березні проходитимуть правову практику  на базі управління, а також заплановано проведення масових молодіжних правоосвітніх заходів за участю ліцеїстів.

Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Фірсова І.В. зазначила, що ця багаторічна співпраця сприяє підвищенню правової свідомості та правової культури як учнів, так і вчителів.

Прес-центр ліцею

Затвердження плану спільних заходів