Фестиваль «Терра Юстиція» до Міжнародного дня прав людини в

Миколаївському юридичному ліцеї

Терра Юстиція
    10 грудня 2015 року в Миколаївському юридичному ліцеї відбувся ІІ Регіональний фестиваль правових знань «Терра Юстиція» в рамках Всеукраїнського тижня права, присвячений прийняттю Загальної декларації прав людини та з нагоди 20-річчя Миколаївського юридичного ліцею.

Фестиваль «Терра Юстиція» - авторський проект педагогічного колективу ліцею, Положення якого було розроблено і погоджено в Управлінні освіти та Управлінні юстиції у 2006 році.

У цьому заході взяли участь 7 шкіл міста: Миколаївський юридичний ліцей, Класичний ліцей, Перша українська гімназія, Гімназія №41, ЗОШ №3, 20, 57. Зокрема, ЗОШ №20 є партнером соціально-педагогічного комплексу «Правова освіта регіону», опорним закладом якого є Юридичний ліцей.

Терра Юстиція
   Журі фестивалю – Фірсова І.В., заступник начальника Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області; Ханін А.С., начальник відділу правової освіти Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області; Конєва О.О., завідуюча оргсектором Міського управління юстиції; Барчук Н.В., спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді адміністрації Ленінського району м.Миколаєва; Тертиця І.Г., головний спеціаліст управління освіти Миколаївської міської ради; Майборода Л.М., методист Миколаївського  науково-методичного центру – оцінювало роботу учнів на станціях «Судова», «Соціальна реклама», «Детективна», «Права дитини» (команди були змішані, адже при реєстрації учні отримали програмки,  маршрутні листи певного кольору).

У фіналі боролися за звання  «Краща командна гра» дві команди, які відповідали на питання з правової тематики. Переможцями стали Мохова Каріна (ЗОШ№57), Стрілець Катерина (Класичний ліцей), Галкін Роман (ЗОШ №20), Квасниця Ольга (ЗОШ №20), Городнічева Юлія (Гімназія №41), Горова Софія (Юридичний ліцей), Заморій Анастасія (Юридичний ліцей), Тараненко Яна (ЗОШ№3), Цуркіна Марія (Перша українська гімназія), Багдасарян Анна (Перша українська гімназія).

Терра Юстиція
    Найбільшу кількість балів на станціях отримали: Горковенко Валерія (Перша українська гімназія) – 29 балів, Горова Софія (Юридичний ліцей) – 28 балів, Дороневич Катерина (Юридичний ліцей) – 23 бали, Пустовіт Ксенія (Юридичний ліцей)  – 21 бал. Звання «Магістр права» отримала Горковенко Валерія, якій було вручено символ фестивалю – кришталевий глобус, грамоту та солодкий подарунок. Усі учасники були нагороджені дипломами, а команда-переможець – грамотами та солодкими подарунками.Терра Юстиція

Учасники фестивалю створили спільний продукт –  плакат соціальної реклами «Захист прав дитини», над яким працювали всі команди на станції «Соціальна реклама».

У кінці фестивалю вся зала заспівала гімн фестивалю, а учні – учасники цього заходу залишили слова подяки, добрі враження  на плакаті.

Прес-центр ліцею

Терра Юстиція   Терра Юстиція