Вибори два

У вівторок, 17 листопада, відбулися вибори Голови учнівської Ради ліцею. Вчителі  та ліцеїсти протягом дня  мали право віддати свій голос за одного з трьох кандидатів на цей пост: Віорел Безбабний  (10-А) , Рамська Анастасія ( 9-А) і Алко Сабріна – наймолодший кандидат, учениця 8-А класу.  Комісія у складі Печериці Тетяни (10-А), Давидян Варвари(9-А), Терлецького Олексія (10-Б) та Горової Софії (11-А) підбила підсумки голосування. З результатом  54 % перемогу одержав найдостойніший з кандидатів - учень 10-А класу  - Безбабний Віорел. Вітаємо з перемогою і сподіваємося на підтвердження своєї передвиборчої програми дієвими заходами!

<!--EndFragment-->
го виконання. Побажавши усім кандидатам успіху у виборах, які відбудуться 17 листопада, прес-конференцію було завершено. Чекаємо результатів голосування, які будуть оприлюднені на радіолінійці у середу і сподіваємося на правильний вибір ліцеїстів!
Вибори два