Вибори раз

11 листопада у ліцеї відбулася прес-конференція, на якій обговорювались питання про майбутні вибори Голови учнівської ради. На конференції були присутні всі ліцеїсти, вчителі.  Виконуюча обов’язків Голови учнівської ради – учениця 11-Б класу Дубровіна Катерина та три кандидата на виборчий пост: Віорел Безбабний – учень 10-А класу, Рамська Анастасія – учениця 9-А класу і Алко Сабріна – наймолодший кандидат, учениця 8-А класу. Кандидати розповіли присутнім про свої програми, які вони хотіли би втілити у ліцейське життя. Після оприлюднення програм, ліцеїсти мали можливість задати кандидатам будь-які питання. Вони зверталися як до певного кандидата, так і до усіх трьох. Вчителі теж мали можливість висловити свої думки щодо програм кандидатів та їх доцільного виконання. Побажавши усім кандидатам успіху у виборах, які відбудуться 17 листопада, прес-конференцію було завершено. Чекаємо результатів голосування, які будуть оприлюднені на радіолінійці у середу і сподіваємося на правильний вибір ліцеїстів!

Вибори раз