Миколаїв - вітрила України

У суботу 12 вересня жителі Миколаєва відзначили 226 річницю свого міста.

Зранку на вулиці Радянській була створена виставка «Миколаїв – вітрила України» з творчих робіт учнів усіх навчальних закладів міста. Участь у ній взяли й наші ліцеїсти – учні 8-А класу: Вікторія Демідова, Марія Дем’яненко, Кирило Свердлов, Кирило Штилик, Єлизавета Мисюкова, Дар’я Чопова, Вікторія Маркова, Юлія Бившева, Артем Малахов, Ніколь Коллаш, Маргарита Джумажанова та учень 10-А Віорел Безбабний.

Юридичний ліцей представив квіткову композицію у вигляді корабля з синім і жовтим вітрилами та українським прапором. При виробленні цієї роботи учні використали кольоровий картон, кольорову сітку для оформлення букетів, квіти, каштани, очерет.

Дякуємо за ідею та вироблення композиції Маргариті Джумажановій і батькам!

До Дня Міста Єлизавета Мисюкова написала вірш, сповнений любові до рідного Миколаєва та Миколаївського юридичного ліцею, до якого вступила в цьому навчальному році:

Родилась и живу в Николаеве.

Ему больше двух сотен лет.

Об этом городе многое знаю я,

И милее мне города нет!

Я люблю свой лицей юридический,

Ежедневно в него я хожу,

Солнце светит, глаза жмурятся.

Наш лицей я, конечно, люблю!

Миколаїв - вітрила України