"Діти допомагають дітям"

11 квітня учні юридичного ліцею брали участь у благодійній акції «Діти дарують дітям». Вона проходила на зразок ярмарку, на який ліцеїсти завітали до ТЦ «Південний Буг». Заздалегідь підготувавшись, юні «менеджери» представили цілу серію робіт, зроблених власноруч. «Фішкою» нашого ліцею стали мотанки, які напередодні ліцеїсти старанно робили під час класних годин. Ляльки-обереги мав змогу придбати кожен, хто завітав на ярмарок. Також був цікавим безкоштовний майстер-клас з виготовлення цих ляльок, який проводили учні 9-А та 10-Б класів для малюків і всіх бажаючих. Окрім цього, покупці мали змогу придбати картини та інші вироби, зроблені ліцеїстами власноруч. Незвичними були і «товари» в інших шкіл. На продаж було виставлена ціла низка смачних виробів. Приємно здивовані були і самі ліцеїсти, адже на ярмарок завітав священик, який побажав всім дітям щастя і добробуту, та освітив пасочки, які після завершення акції ліцеїсти та інші учасники отримали в подарунок. Несподівано завітали представники телебачення. Інтерв'ю давала учениця 10-Б класу Катерина Дороневич.

Ярмарок проходив з метою допомоги дітям-сиротам та дітям, які залишилися без батьківського піклування, тому всі кошти одразу після ярмарку були передані директору реабілітаційного центру м. Миколаєва Світлані Миколаївні Клюйко.

У цілому акція пройшла дуже вдало. Ярмарок сподобався нашим учням і став запорукою гарного настрою на весь день!

"Діти допомагають дітям"