"Героям Слава"

14 березня на базі Миколаївського юридичного ліцею пройшов міський інтелектуальний краєзнавчий Квест, присвячений 70-річчю Перемоги над нацистською Німеччиною та 71 річниці визволення Миколаєва.

Участь у Квесті взяли 42 школи. Через значну кількість учасників захід проходив у два потоки. Команди змагалися в знаннях з історії Миколаєва на станціях «Героям слава!», «Оборона Миколаєва», «Визволення Миколаєва», «Партизанська іскра», співали пісні часів війни на станції «Фронтова пісня», виготовляли обереги для воїнів АТО на станції «Оберіг для солдата». 22 школи, які набрали більшу кількість балів у своєму потоці, були визнані переможцями: "Героям Слава"

І потік

ЗОШ №37

ЗОШ №51

"Героям Слава"

У нагороду вони отримали книгу Людмили Ташлай «Війна і діти». Крім того, учні змогли відвідати пам'ятні місця міста Миколаєва під час автобусної екскурсії.

Проведення свята взяв на себе колектив Миколаївського юридичного ліцею. У тісній співпраці з музеєм «Підпільно-партизанський рух на Миколаївщині в роки Великої Вітчизняної війни. 1941-1944 рр.», громадською організацією «Форум-скамейка» була розроблена змістова частина Квесту. За підтримки адміністрації Ленінського району, управління освіти, науково-методичного центру, Миколаївського обласного краєзнавчого музею, ради ветеранів, громадської організації «Форум-скамейка», ВАТ «Оріон-Авто», благодійної організації «Піклувальний фонд Миколаївського обласного юридичного ліцею» Квест пройшов на «ура».

Ми сподіваємось, що цей захід надовго залишиться в пам'яті не тільки вчителів, але й учнів. Адже діти своєю роботою на станціях довели, що не слід залишатися байдужими до історії рідного краю, Батьківщини. Варто пам'ятати про тих, які віддали своє життя за мир і спокій, добробут і любов у кожній родині.