Закриття інтелектуального марафону

13 березня 2015 року о 13:30 ліцей гостинно відкрив двері перед учнями шкіл міста, які змогли познайомитись з діяльністю закладу, відвідати відкриті факультативні заняття, побувати в музеї ліцею та стати вболівальниками фінальної гри «Що? Де? Коли?» в рамках закриття інтелектуального марафону.

Команда «Знатоків» перемогла в академічної комісії з рахунком 6:5. Цікавими були відповіді Воробйової Діни (9-А), Рамської  Анастасії (8-А), Дороневич Катерини(10-Б). За рішенням голови академічної комісії та ведучого цієї гри кращим гравцем сезону 2014-2015 н.р. стала Дороневич Катерина.

Директор ліцею Парамонова Т.В. відмітила учнів, вчителів, які активно брали участь в інтелектуальному марафоні (16.02-13.03). Усі члени інтелектуального клубу «Знатоки» були нагороджені грамотами, солодкими подарунками. Дубровіна Катерина (10-Б) отримала подарунок та грамоту за перемогу у конкурсі творчих самопрезентацій, дипломом активного учасника цього ж конкурсу нагороджена Головачова Ольга (11-Б). За результатами опитування ліцеїстів звання «Кращий вчитель-2015» отримала вчитель історії Варшавська Майя Юхимівна.

Гості ліцею активно брали участь у грі із залою, яка проходила після основної гри «Що? Де? Коли?». Діти, які давали правильну відповідь, отримували солодкі заохочення. Учитель фізкультури Горохова Олена Василівна, зазвичай, подарувала свою пісню усім присутнім. Після закриття інтелектуального марафону гості поділилися позитивними враженнями від почутого та побаченого, поспілкувалися з учителями та учнями.