Інтелект-асорті

У відбіркових іграх «Інтелект-асорті» взяли участь учні: Давидян Варвара, Сушко Юліана, Шилюк Анна, Мухарський Леонід, Потьомкін Іван (8-А), Воробйова Діна, Домбровська Яна, Пустовіт Ксенія, Краснощеко Дар'я, Білий Вячеслав (капітан) (9-А), Горожанкіна Юлія (10-А). Завдяки ним за результатами районного етапу команда юридичного ліцею пройшла у півфінал. 29 листопада у Миколаївському телевізійному центрі відбулася чергова гра формату «Що? Де? Коли?», в якій команду «Феміда» нашого ліцею склали: Потьомкін І., Воробйова Д., Домбровська Я., Краснощеко Д., Білий В. (капітан). Підтримати гравців прийшли учні 8-А класу Давидян В., Сушко Ю., Мухарський Л. і учениця 9-А класу Пустовіт К. У результаті у півфінальній грі команда Миколаївського юридичного ліцею посіла ІІІ місце.

Вітаємо учасників і бажаємо нових успіхів!

Учасники «Інтелект-асорті» поділилися враженнями:

«Ця ігра показали мені мої розумові здібності,а також те, що потрібно вдосконалюватися, що це не остання межа. Позитивним було те,що це були командні ігри; з групи людей зі спільною метою ми стали командою, яка була здатна звернути гори, підтримати своїх товаришів у будь-який момент. Хочу подякувати усім членам команди: ми найкращі!). Також вдячний Майї Юхимівні, бо без неї нічого б цього не було! Частіше б проводилися такі ігри.» (капітан команди Білий В.)

Інтелект-асорті

«Сначала у нас была тренировочная игра. После неё остались только позитивные впечатления - были интересные и веселые вопросы, особенно понравились анекдоты и песни. И хоть в помещении было прохладно, в процессе игры я этого не чувствовала - чувствовала только азарт и, даже под. конец игры стало жарко от насыщенных эмоций и самого интереса к тому, что же будет дальше!

Для меня наша команда в любой игре стоит в ряду самых умных, и самих воинственных из всех, которых только можно представить. И в следующем году, я уверена, мы сможем пройти ещё дальше и показать всем, что можем ещё больше.

Участие в этой игре открыло новые цели в жизни, другие стороны моего мышления, я приобрела колоссальный опыт и нових друзей. В следующем году я постараюсь проявить себя намного лучше и, возможно, мне даже удастся попасть в команду. Я надеюсь, что в качестве болельщика мне удалось помочь со своей стороны команде и поддержать её в процессе игры и после неё. (Сушко Ю.)